Esther

Esther

Autor: Chwin Stefan

Koniec wieku dziewiętnastego. W mieszczańskiej rodzinie warszawskiej pojawia się piękna guwernantka z Gdańska. Esther Simmel. jedna z dawnych studentek Friedricha Nietzschego. Jej nagła choroba pociąga za sobą dramatyczne konsekwencje. Kobieta zapada w stan śpiączki. Lekarze są bezradni. Zakochany w niej młody mężczyzna robi wszystko. by ją uratować. Co jakiś czas jednak dopadają go „niedobre myśli” o życiu i śmierci. Waha się między postawą caritas a twardym światem idei Nietzschego. zapowiadających „racjonalne” podejście do chorych i umierających. typowe dla niektórych nurtów myśli nowoczesnej. szczególnie tych. które podejmują kwestię eutanazji.

Ta piękna opowieść o miłości. umieraniu i nadziei ma w sobie barwę dawnego czasu i ostrość pytań najzupełniej współczesnych.

33.4: https://woblink.com/ebook/dolina-radosci-chwin-stefan-148273u

Cena:


Challenge Accepted!

Autor: Celeste Barber

Znają ją wszyscy. którzy mają profil na Instagramie. Szturmem podbiła Internet. publikując na swoim koncie ironiczne parodie zdjęć celebrytów. Beyonce. Celine Dion. Justin Bieber czy rodzina Kardashianów… Lista jest naprawdę długa. Jej profil na Instagramie obserwuje niemal 6 milionów osób. Celeste Barber. niekwestionowana królowa Instagramu wydała pierwszą książkę!

Znany na całym świecie projekt #CelesteChallengeAccepted rozpoczął się w 2015 roku. Prosta forma – kolaż złożony ze zdjęcia Celeste oraz jednej z gwiazd podkreśla absurdalność wizerunku kreowanego na Instagramie. Autorka kpi ze wszystkich: od Gigi Hadid. Miley Cyrus czy Gwyneth Paltrow po Jennifer Lopez.

Celeste w swoich zdjęciach nie idzie na kompromisy. Nie idzie na nie także w swojej książce. Jest szczera do bólu i niezwykle z

29.9: https://woblink.com/ebook/czyste-serce-jennifer-l-armentrout-katarzyna-agnieszka-dyrek-153804u

Cena: Katarzyna Agnieszka Dyrekprogramowanie gra, uwikłani obsesja pdf, jesteś moim teraz pdf, stany zagrożenia życia u dzieci, dynamika nieliniowa, ewolucja życia sprawdzian odpowiedzi, eksplozywny, zbigniew tomasz nowak odchudzanie, marketing polityczny pdf, przeczytać, odwet severski, piotr krasuski, pilipiuk zaginiona, królicza nora, korporacyjny as lynn pdf, siedem sióstr saga, dykcik, absolwentka sj hooks, herodot dzieje pdf…