Damy polskiego imperium

Damy polskiego imperium

Autor: Kamil Janicki

Kontynent pustoszony zarazą. jakiej ludzkość jeszcze nie widziała. Czasy naznaczone upadkiem najpotężniejszych rodów. Epoka potrzebująca prawdziwych bohaterek. Kobiet zdolnych położyć podwaliny nowego polskiego imperium.

Bez Jadwigi nie byłoby królestwa. Gdy męża wygnano z kraju. to na jej barki spadła walka o przetrwanie dynastii. Gdy zaś wróg stanął u bram Wawelu. ona osobiście dowodziła ostatnim bastionem Piastów.

Elżbieta nie zasłaniała się żadnym mężczyzną. Straciła dłoń. broniąc rodziny przed atakiem oszalałego zamachowca. A gdy jej brat umarł. to ona stała się ostatnią nadzieją królestwa. I jedyną w historii Polski kobietą. która nikomu nie oddała choćby krztyny swej władzy.

Jadwiga Andegaweńska po prababce odziedziczyła nie tylko imię. al

Wydawnictwo: Czarne

Cena: 29.9


Mój tata panda

Autor: Gould-Bourn James

Życie Danny’ego się rozpada. Został samotnym ojcem jedenastoletniego Willa. który nie odezwał się od czasu śmierci matki w wypadku samochodowym rok wcześniej. Na domiar złego Danny’ego właśnie zwolnili z pracy i popada w coraz większe długi. przez co właściciel mieszkania grozi mu eksmisją. Musi szybko znaleźć źródło utrzymania. Podczas spacerów po parku wpada na genialny w swej prostocie pomysł: wydaje ostatnie pieniądze na podarty kostium pandy i wzorem ulicznych artystów decyduje się zostać tańczącym niedźwiedziem. Pewnego dnia spostrzega grupkę chłopców dokuczających jego synowi. Nie zważając na swoje zabawne przebranie. przepędza napastników. Wtedy Will odzywa się po raz pierwszy od śmierci matki. nieświadomy. że mężczyzna w kostiumie pandy. któremu się zwierza. to jego ojciec. Czy

Riva Scott: Autor

Cena: Autorbroad peak niebo i piekło pdf, droga (powieść), drzazga książka, podstawy pielęgniarstwa pdf, darowizna na cele charytatywne, czarny jak, danuta wałęsa pierwszy mąż, haylen beck, balistyka wewnętrzna, niegrzeczny szef, sławomir buryła, pamiętnik z powstania warszawskiego pdf, lukier malwina pająk, stanisław mocek, józef wróbel, roman kolton, drogowskazy, aleksandra posielężna, jerzy nasierowski książki, suworow lodołamacz, konstytucja stanów…