ISBN

ISBN

9788380755796: Wydawnictwo

Format

17.94: https://woblink.com/ebook/pokuta-max-czornyj-136500u

Cena:


ISBN

9788366517356: Wydawnictwo

Format

17.55: https://woblink.com/ebook/co-nas-nie-zabije-milkowski-maciej-jennifer-wright-181616u

Cena:


Raz. dwa. trzy… giniesz Ty!

Autor: Alek Rogoziński

Bartek jest aktorem. który właśnie wywalczył sobie pierwszą większą rolę w superprodukcji. Agnieszka ma szansę dostać pracę w popularnym piśmie o show-biznesie. w którym pracuje już jej przyjaciółka Oliwka. Obie dostają zadanie napisania reportażu z planu filmowego. Zamiast ekscytujących plotek znajdują tam… nieboszczyka. Nie ma wątpliwości. że rozstał się on z życiem wbrew własnej woli.

Szybko okazuje się. że morderstwo na planie filmowym związane jest z wypadkiem. który wydarzył się w tym samym miejscu siedemnaście lat wcześniej. Mało tego! Morderca nie zamierza poprzestać tylko na jednej zbrodni… Czy policja i trójka przyjaciół odkryją jego tożsamość. zanim dojdzie do kolejnej tragedii?

Na podstawie książki wystawiana jest sztuka o tym samym ty

:

Cena:inny wiatr, icke david, jan pięta pedagogika czasu wolnego pdf, ostatnia brygada, jan drzeżdżon, rodzina kościuszko wykop, medaliony, najstarszy zawód świata, wyznanie religijne, marzenie senne krzyżówka, jakub przytarski, kroniki shannary książka, konwenanse co to, sekret elizy, polska piastów jasienica pdf, remigiusz mróz audiobook pebx, zemsta kobiet, baronówna, trupia farma, nieślubne dzieci kazimierza wielkiego, sól ziemi wittlin, iwona czaja, epistemologiczne, płomienna korona audiobook…

2022 © Ekonomia przetrwania Theme by SiteOrigin