ISBN

ISBN

9788711662731: Wydawnictwo

Format

7.99: https://woblink.com/ebook/tajemniczy-przybysz-mark-twain-199258u

Cena:


Najdalsza podróż

Autor: Robert A. Monroe

Jedna z najsłynniejszych książek nurtu literatury parapsychologicznej

Najnowsza książka Monroe’a to trzeci tytuł w serii (po kultowych Dalekich podróżach oraz Podróżach poza ciałem). bardzo osobisty i uzupełniony o doświadczenia innych osób. Opowieść o tym. co racjonalnie niepewne. okazuje się bliska każdemu. kto kiedykolwiek mierzył się z nieznanym. Monroe uczy nas jak pokonać strach – „największą barierę w rozwoju człowieka” – a każdą obawę przekuć w ciekawość tego. co nowe. Pomaga zmierzyć się z tym. co nieuchronne – ze śmiercią. Pokazuje. że dopóki żyjemy. nie zrozumiemy geniuszu stworzenia.

Wiele lat poszukiwań umożliwiło Robertowi Monroe nakreślenie map świadomości. pozwalających innym śmiałkom udać się w niezwykłą podróż do granic czasoprzestrzeni. Wciąż jednak poszukiwał brakującej Podstawy. dzięki której mógłby spiąć wszystko w całość. Aby ją odnaleźć. wyzbywszy się lęku przed Nieznanym i tym. czego może się dowiedzieć. odbył swoją Najdalszą Podróż. której skutki przerosły jego najśmielsze wyobrażenia. To. co do tej pory było tylko spekulacją i niewiadomą. stało się Znanym poprzez doświadczenie. które otworzyło drogi do Międzystanu. Przypomniał sobie swoją pierwotną misję. uzyskał nowe spojrzenie na to. co każdy z nas ma zakodowane w pokładach niepamięci.

Pytania i odpowiedzi. Poszukiwanie i odkrywanie. Wiedza. a nie tylko przekonanie. są warte każdego zachodu. Nauka bycia człowiekiem jest bezcenna. uświadomienie sobie tego daje ogromną siłę. niezbędną do poznania siebie. Im głębsze poznanie. tym lepsze zrozumienie siebie TAM oraz powodu. dla którego jestem TU.

Najdalsza podróż niesie zasób informacji. które prowadzą ku POZNANIU i przekształceniu przekonań w ZNANE. aby każdy z nas mógł samodzielnie poznać Podstawę i przekroczyć bez obaw mityczną barierę końca fizycznej egzystencji.

Grażyna Byczukowa. Paweł Byczuk. Profesjonalni Członkowie The Monroe Institute

Wydawnictwo: Galaktyka

Cena: 34.9


Nie marnuj!

Autor: autor zbiorowy

Jak pisze Zygmunt Bauman. w przednowoczesnym społeczeństwie nie istniało pojęcie odpadu. wszystko starano się powtórnie wykorzystać lub przetworzyć. Tymczasem dzisiaj. choć popularne stają się idee minimalizmu czy zero waste. to statystyki dotyczące marnowania nie napawają optymizmem. Statystyczny Polak wyrzuca co roku ok. 235 kg żywności. co sprawia. że rokrocznie w naszym kraju marnuje się 9 mln ton jedzenia.

Przychody ze sprzedaży nieposiadających ambicji komercyjnych minibooków zostaną przeznaczone na kontynuowanie działalności miesięcznika „Znak”.

 

Wydawnictwo: Znak

Cena: 5.99


Ruchomy Zamek Hauru

Autor: Diana Wynne Jones

KULTOWA POWIEŚĆ. NA PODSTAWIE KTÓREJ POWSTAŁA LEGENDARNA ANIMACJA

Młoda Sophie Kapeluszniczka. z krainy zwanej Ingarią. przykuwa niechcianą uwagę czarownicy i zostaje zamieniona w staruszkę… Decydując. że nie ma nic do stracenia. wyrusza do ruchomego zamku czarodzieja Hauru. który podobno zjada dusze młodych dziewcząt…

W zamku Sophie spotyka Michaela. ucznia Hauru. oraz Kalcyfera. demona ognia. z którym zawiera pewien pakt.

Wydawnictwo: Nowa Baśń

Cena: 32.9przyszło, ja żem jej powiedziała, władysław tatarkiewicz historia filozofii pdf, miasto mafii kinga litkowiec pdf, kroniki długosza, mitologia celtycka pdf, pałac zdrady, caitlin runy, literacki nobel, andrzej szmyt, profesor spanner streszczenie, brat mojego męża, imię róży online, gramatyka angielska książka, kapelusz za 100 tysięcy audiobook za darmo, koralina pdf, kubuś puchatek ebook…