Ada i Gloria 3: Ada w szkółce jeździeckiej

Ada i Gloria 3: Ada w szkółce jeździeckiej

Autor: Bregnedal Birgitte

Ada zaczyna naukę w szkółce jeździeckiej. Gloria nie słucha się jednak swojej małej właścicielki. I nie chce zostawiać na wybiegu Rosy. klaczy taty. Czy Ada nauczy się panować nad Glorią?

Wydawnictwo: Saga Egmont

Cena: 2.99


Nieobecna

Autor: Jaime Jo Wright

Thea Reed. porzucona pod sierocińcem jako dziecko. przysięgła odnaleźć swoją matkę. Poszukiwania wiodą ją do zakładu dla obłąkanych w Pleasant Valley w stanie Wisconsin. Thea wykorzystuje swoją profesję pośmiertnego fotografa. aby dostać się do tego miejsca i zgłębić jego mroczne sekrety. Nie spodziewa się. że jej śledztwo obudzi legendę o Misty Wayfair. zamordowanej kobiecie. która rzekomo nawiedza okolicę. zwiastując śmierć.

Sto lat później Heidi Lane otrzymuje od chorej na demencję matki niepokojący list. który skłania ją do przyjazdu do Pleasant Valley. Kiedy dostrzega upiorną kobietę nawiedzającą ruiny zakładu. odkrywa historię Misty Wayfair – i sama zaczyna obawiać się o własne życie.

 

Wydawnictwo: DREAMS

Cena: 39.9tony buzan książki, ballada ptaków i węży chomikuj, książki pdf do pobrania, skutki wielkiego kryzysu, ostatnia iskra nadziei, jessica hart, markomani, silva rerum iii, mark twain książki, niewidzialna korona audiobook, sole schusslera, belle aurora raw, chichot losu online, jadowska, ksiazka o macierewiczu, simon beckett niespokojni zmarli, marek dylewski, na poczatku byl chaos, byłam kochanką arabskich szejków ebook, odstępca…