Kto mieszka w starym zegarze?

Kto mieszka w starym zegarze?

Autor: Ewa Oleksiuk

Baśń. która w pewnym stopniu odzwierciedla rzeczywistość. Tu dzieci i młodzież żyją w teraźniejszości.

Główną bohaterką jest dwunastoletnia dziewczynka – buntowniczka żyjąca w świecie wyobraźni. Na strychu. pod prześcieradłem znajduje wielki zegar. który przenosi ją do świata fantazji. gdzie dobro walczy ze złem. a ona sama doznaje pewnej przemiany. Postacie. które spotyka i przygody. które przeżywa wpływają pozytywnie na zachowanie dziewczynki. W łagodny i lepszy sposób ocenia swoją rodzinę i łączącą ich więź.

Historia. której doświadczyła Lusia po drugiej stronie rzeczywistego świata. pomogła zrozumieć i naprawić relacje z najbliższymi. Pokazała. że słowa i czyny mogą zdziałać cuda. a każdy z nas może być złą lub dobrą wróżką.

39.9: https://woblink.com/ebook/bez-strachu-jak-umiera-czlowiek-magdalena-rigamonti-adam-ragiel-15756u

Cena: Adam Ragiel


Wieczór przy Oak Lane

Autor: Jonathan Trench

Lord John Gordon i Lady Gillian są małżeństwem od dwudziestu lat. Po dwóch porodach. w wieku czterdziestu pięciu lat. Lady Gillian wciąż tryska pięknem. wzbudzając zainteresowanie wśród mężczyzn. Tylko jej mąż. zajęty karierą nie zwraca na nią uwagi. W krótkim czasie okazuje się. że ktoś czyha na życie Gordona. Przecięte kable w prywatnym samolocie lorda powodują katastrofę. w której giną dwie osoby. Czy plan zabójcy został jednak zrealizowany? A może pomyłka była zaplanowana?

Wydawnictwo: Saga Egmont

Cena: 14.99


Rosyjska czarna magia

Autor: Natasha Helvin

Autorka zgłębia temat czarnej magii. skupiając się na zachowaniu pradawnych pogańskich tradycji i ewolucji czarostwa jako antytezy chrześcijaństwa. Bierze także pod lupę rzemiosło słowiańskich czarnoksiężników oraz idee demonicznej doktryny.

W książce znajdziesz również:

  • zasady czarnej magii i zbiór zaklęć oraz klątw;
  • opisy tradycyjnych ceremonii i rytuałów;
  • założenia magii cmentarnej i kościelnej;

ciekawostki na temat rosyjskich praktyk magicznych i paktu z diabłem.

Wydawnictwo: ILLUMINATIO

Cena: 29.9pułapka na myszy agatha christie, diagnoza pedagogiczna pdf, więcej niż my pdf, baśniobór ebook, milion nowych chwil pdf, brett peter v, psychologia twórczości nęcka pdf, hugo bader biała gorączka, jacek dukaj katedra pdf, na szczycie właściwy rytm doci, anna gielewska, lowen alexander, jak to ogarnąć?, nejc zaplotnik, anna wolff, psie sucharki książka, spotkanie nad morzem test sprawdzający, al kaida pdf, percy jackson książki po kolei…