Polityka zagraniczna średniej potęgi

Polityka zagraniczna średniej potęgi

Autor: Jakub Wódka

Rozważania podjęte w pracy „Polityka zagraniczna średniej potęgi. Turcja jako studium przypadku” odnoszą się przede wszystkim do analizy specyficznych wymiarów międzynarodowej aktywności Turcji i instrumentów budowy jej światowej pozycji i wpływania na system międzynarodowy.

Autor poszukuje odpowiedzi na następujące pytania badawcze:

 1. Jak można określić miejsce/status Turcji w systemie międzynarodowym w kontekście pozycjonowania się tego państwa wobec przemian systemowych. tj. relatywnego słabnięcia Zachodu?
 2.  Jaki jest wpływ przemian wewnętrznych zachodzących w Turcji od początku ubiegłej dekady na proces upodmiotawiania tego państwa w systemie w systemie międzynarodowym i na jego ambicje budowy geopolitycznej autonomii?
 3. 36.9: https://woblink.com/ebook/znak-czterech-angielski-z-arthurem-conanem-doylem-arthur-conan-doyle-ilya-frank-202202u

  Cena: Ilya Frank


  ISBN

  9788382191882: Wydawnictwo

  Format

  22: https://woblink.com/ebook/bez-nici-ariadny-marcin-pawlik-203969u

  Cena:


  Rwący nurt mediów. Mediocen – nowa faza mediatyzacji życia społecznego. Pisma z lat 2012–2020

  Autor: Goban-Klas Tomasz

  „Publikacja ukazała się nakładem Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania z siedzibą w Rzeszowie i Wydawnictwa Universitas”.

  Profesor Tomasz Goban-Klas kocha media. Kocha miłością niesamolubną. dlatego dzieli się tym uczuciem i hojnie obdarowuje jego owocami. Uczucie to jest głębokie i osobliwe. albowiem obiekt miłości jest tyleż zmienny. co (może właśnie dlatego?) nieustannie młody. Natomiast sam profesor jest na tyle troskliwy. że nie ulega łatwym modom. a i bywa surowy. Zawsze natomiast jest ciekawy. ciekawością socjologa-medioznawcy uchylającego to. co nieoczywiste a pozwalające dostrzec ciągłość w pozornie chaotycznym nurcie zdarzeń. sądów. hipotez i teorii.

  prof. dr hab. Jan Kreft. Politec

  Wydawnictwo: Avia Artis

  Cena: 8.49


  https://woblink.com/product-publication/download/203588/epub

  1:

  :

  Cena:


  Magia szacunku do siebie.

  Autor: OSHO

  Jeśli ponownie się przyjrzysz i wejdziesz głęboko w swoją egzystencję. odnajdziesz moment. w którym zacząłeś zatracać swoje ja na korzyść budowania ego. Ten moment wszystko rozjaśni. bo kiedy dostrzeżesz. czym jest ego. cała wcześniejsza gra się skończy.

  ~ OSHO

  Dlaczego warto dowiedzieć się. co oznacza „bycie sobą”? Jak nauczyć się szacunku do siebie samego?

  Osho wyjaśnia. jak wiele codziennych doświadczeń kształtowanych jest przez społeczne i religijne uwarunkowania. Przez to odciągani jesteśmy od wyjątkowej natury. z jaką przyszliśmy na świat. Nasze unikalne ja zostaje zmienione w fałszywe ja. czyli ego. które zyskuje kontrolę nad naszymi doświadczeniami. kreatywnością i wyobrażaniami.

  Dowiedz się. kim jesteś. aby wzmocnić swój szacunek do samego siebie.

  Wydawnictwo: Czarna Owca

  Cena: 34.99  techniki przesłuchań, fundusze pasywne, encyklopedia wiedzy o książce pdf, mel robbins reguła 5 sekund, żywność funkcjonalna pdf, personalny krzyżówka, heo herbert, marek wierzba, europa i świat pdf, remigiusz mroz, wołk łaniewska, jak nauczyć się mówić po angielsku w domu, preppy frazier, droga szamana etap 3, piotr ćwiąkalski, dżuma audiobook, bartłomiej sienkiewicz żona, minczewski marczenko, demony wojny…