Podrabiany talent

Podrabiany talent

Autor: Emilia Bury

Piętnastoletnia Adrianna Mickiewicz. czując się gorsza od swojej wszechstronnie utalentowanej kuzynki. wykorzystuje niezwykłą okazję i zapisuje się do szkoły muzycznej. Niestety. szybko okazuje się. że dziewczyna nie grzeszy talentem wokalnym. a podczas zbliżającego się festiwalu muzycznego będzie śpiewać z playbacku. To jednak jedno z najmniejszych jej zmartwień – kiedy już dojdzie do upragnionego wyjazdu na festiwal. Ada wraz z rówieśnikami zostanie zakwaterowana w mrocznej. dziewiętnastowiecznej willi.

z której w niewyjaśnionych okolicznościach znikają kolejni lokatorzy. a przerażające dźwięki dochodzące z zamurowanego przed lat pomieszczenia nie pozwalają na spokojny sen… Czy Adzie uda się rozwikłać ukrytą w starych murach zagadkę?

Tego roku wakacje zaczę

22: https://woblink.com/ebook/wszystkich-swietych-idiotow-alina-zofia-tucholka-141944u

Cena:


ISBN

9788381471701: Wydawnictwo

Format

33: https://woblink.com/ebook/nadchodzi-ciemnosc-karolina-sikora-141933u

Cena:


Wypracowania – Henryk Sienkiewicz „Potop”

Autor: Praca Zbiorowa

Wypracowania – Henryk Sienkiewicz „Potop”

Opisy wypracowań:

Życie i twórczość Sienkiewicza.  Opracowanie sprawdzianowe na temat życia i twórczości Henryka Sienkiewicza. Kompendium zawiera kalendarium z życia pisarza oraz omówienie i interpretację wybranych utworów Sienkiewicza. Przygotuj się na sprawdzian z języka polskiego. Tekst zawiera 620 słow.

Charakterystyka Bogusława Radziwiłła.  Charakterystyka Bogusława Radziwiłła. postaci historycznej. występującej w powieści „Potop” H. Sienkiewicza. Był on stryjecznym bratem Janusza i księciem. Był to człowiek pozornie dbający o interesy narodu. Wśród ludu chciał uchodzić za wielkiego patriotę działającego dla dobra kraju

4.9: https://woblink.com/ebook/wypracowania-fiodor-dostojewski-zbrodnia-i-kara-praca-zbiorowa-142333u

Cena:czekam na śmierć, audiobooki naukowe, tischner krótki przewodnik po życiu, dzieje sześciu pojęć pdf, krzysztof zalewski miłość miłość ulub, lzy w deszczu, błękitny umysł, ja hipis narkoman od fascynacji do degrengolady, marketing mix pdf, bioshock infinite poradnik, noce i dnie pdf, nasi okupanci, ebook free, preliminaria, michel de montaigne próby, jak ona to robi online, aleksandra leśniewska, formy pisemne polski, marzena nykiel mąż, jak zrozumieć chemię…

2022 © Ekonomia przetrwania Theme by SiteOrigin