Schudnij bez diety

Schudnij bez diety

Autor: Agata Lewandowska

Jeśli odchudzanie kojarzy Ci się ze stresem. głodem. zniechęceniem i żmudnym przestrzeganiem diety – ta książka pokaże Ci. że wcale nie musi tak być! Dowiesz się. jak krok po kroku zmienić swoje nawyki żywieniowe. by cieszyć się zgrabną sylwetką. Bez liczenia kalorii. bez głodówek i restrykcyjnych diet! Przekonasz się. że możesz schudnąć i utrzymać prawidłową masę ciała. czując się dobrze i jedząc smacznie. 

Z książki dowiesz się między innymi:

· Co zrobić. by bez liczenia kalorii i przestrzegania skomplikowanych planów dietetycznych osiągnąć wymarzoną sylwetkę?

· Jak odchudzać się z głową i uniknąć efektu jo-jo?

· Jakich zmian dokonać. by cieszyć się zgrabną sylwetką. dobrym samopoczuciem i zdrowiem?

31.99: https://woblink.com/ebook/bogini-tanca-ewa-stachniak-29837u

Cena:


https://woblink.com/product-publication/download/174789/epub

1:

:

Cena:


Tajemniczy Tunel (Tom 2). Skarb Troi

Autor: Olaf Fritsche

Podróż w czasie to świetna zabawa! Cykl TAJEMNICZY TUNEL

Lilly. Albert i Magnus to paczka przyjaciół. których spotykają niesamowite przygody. Za pomocą magicznego tunelu młodzi odkrywcy cofną się w czasie do… starożytności! Potem przeniosą się do XIX wieku. aby pomóc słynnemu archeologowi Heinrichowi Schliemannowi w poszukiwaniu skarbu antycznej Troi. Jakie przygody przeżyją po drodze i czy znajdą zaginiony skarb?

Wydawnictwo: Wydawnictwo Dolnośląskie

Cena: 20.92


https://woblink.com/product-publication/download/10285/epub

1:

:

Cena:sanatorium pod klepsydrą vod, 365 dni ebook pdf, foucault michel, marcin molik, skutki choroby popromiennej, scenariusze filmowe, frankl człowiek w poszukiwaniu sensu pdf, środki zastępcze, wojciech wrzosek, fabrykantki aniołków, minecraft mur, szczygieł gottland, zwierzyniec bralczyk, mechaniczna ćma, plastusiowy pamietnik pdf, obudź w dziecku olbrzyma opinie, niemiecki dla pielęgniarek pdf…