Opowieść o dwóch miastach

Opowieść o dwóch miastach

Autor: Karol Dickens

Akcja utworu rozgrywa się od 1775 roku aż do rewolucji francuskiej. Opowiada o losach Francuza Karola Darnaya i Anglika Sydneya Cartona. na tle dwóch miast – Paryża i Londynu.

Jarvis Lorry i Łucja Manette przybywają z Anglii do Francji. aby uwolnić uwięzionego w Bastylii doktora Manette. ojca Lucie. Został on niesprawiedliwie uwięziony przez rodzinę markiza St. Évremonde’a. ponieważ był świadkiem morderstwa. którego dokonali oni na ubogim rodzeństwie.

Wydawnictwo: Psychoskok

Cena: 6.9


Wszystkie pory uczuć. Lato

Autor: Magdalena Majcher

Pełna emocji opowieść o trudnym macierzyństwie.

To miało być najpiękniejsze lato w życiu Joasi. Sen o rodzinie. o jakiej zawsze marzyła właśnie się spełnił. Razem z Maćkiem doczekali się dziecka. Jednak Joasia nie potrafi cieszyć się macierzyństwem a zamiast spodziewanego szczęścia ogarnia ją coraz większy lęk…

Czy bliscy w porę zorientują się. że młoda matka cierpi na depresję poporodową? Czy Joasia pozwoli sobie pomóc. zanim będzie za późno?

Wydawnictwo: Pascal

Cena: 31.5


:

:

Cena:


Wydawnictwo

Filia: Format

205384

https://woblink.com/product-publication/download/205384/epub: 1

Cena:bartosz kucia, bodzio i pulpet, czujesz tak jak myślisz, ruta śpiewak, najlepsze ksiazki romanse, andrzej jóźwiak, top secret gra planszowa, globalne oślepienie pdf, darmowe ebooki pełne wersje chomikuj mobi, mróz oskarżenie pdf chomikuj, fizjologia człowieka z elementami fizjologii stosowanej i klinicznej pdf, szkoła klasyczna prawa karnego, kompendium wiedzy o logistyce, stephen king nowości, larry miłość na fali, sf poradnik, felix, net i nika oraz gang niewidzialnych ludzi audiobook, na czym polega tragizm balladyny, marksizm w skrócie, libudzisz, płeć kulturowa, trudi canavan wielki mistrz pdf…