:

:

Cena:


Kurhanek Maryli

Autor: Ewa Bauer

Czy los kiedykolwiek uśmiechnie się do Marty i pozwoli obronić własne ‚ja’?

Marta wychowywała się na wsi. u babci. Wcześnie osierocona. cały czas marzy o innym życiu. Nie wie jednak. że to inne życie przyniesie jej przykre niespodzianki. Gdy poznaje Piotra. wydaje się. że znalazła w końcu szczęście i miłość. Pozornie ma wszystko: przystojnego męża. dostatek. kochaną córkę. Ale tak naprawdę koszmar dopiero się zaczyna… 

Kurhanek Maryli to opowieść o trudnym małżeństwie. ale również historia więzi między pokoleniami. a przede wszystkim opis walki o tożsamość i szczęście.

Wydawnictwo: Szara Godzina

Cena: 24.9


ISBN

9788366338548: Wydawnictwo

Format

29.9: https://woblink.com/ebook/madre-mitochondria-lee-know-151846u

Cena:


Chemia połączeń. Pięć sekretów zdrowego. bogatego i spełnionego życia – PDF

Autor: Patrick Holford

Gdy dogania Cię stres…

…przestań uciekać. Wybierz się na urlop zamiast maskować zmęczenie kolejną filiżanką kawy. kieliszkiem wina czy zakupami. Ilość spraw i problemów zniknie dopiero w momencie. gdy się zatrzymasz i na nowo odkryjesz kim naprawdę jesteś.

Skorzystaj z rady fachowca…

…który w tej książce zgromadził wiedzę zdobytą w ciągu 40 lat poszukiwań idealnego zdrowia. Dzięki ćwiczeniom naprawisz relacje w pracy i w domu. Poznasz medytacje i metody relaksacyjne. które pomogą Ci wzmocnić więzi. odzyskać zdrowie i spokój. Na nowo określisz swoje cele i będziesz mógł cieszyć się pełnią zdrowia i spełnienia.

Pięć kroków do zdrowych połączeń.

Wydawnictwo: Studi

Cena:


Anatomia i fizjologia człowieka

Autor: Aleksander Michajlik

Podręcznik ten jest kontynuacją wydań ukazujących się w poprzednich latach pod redakcją Witolda Sylwanowicza. Aleksandra Michajlika i Witolda Ramotowskiego. Obejmuje podstawowe wiadomości dotyczące budowy i czynności organizmu ludzkiego._x000D_ _x000D_ Obecne wydanie książki zostało poprawione i uzupełnione zgodnie z postępem wiedzy. Wprowadzono w nim zmiany dotyczące przede wszystkim fizjologii. Gruntownie zmieniono rozdziały poświęcone krwi i gruczołom dokrewnym. Fizjologię układu trawiennego wzbogacono o omówienie regulacji hormonalnej i nerwowo-mięśniowej przewodu pokarmowego. Duża liczba rycin uatrakcyjnia materiał i ułatwia jego przyswajanie. _x000D_ _x000D_ _x000D_ Podręcznik przeznaczony jest dla uczniów szkół medycznych. studentów. a także wszystkich tych. którzy chcą poszerzyć wiedzę z tego tematu.

Wydawnictwo: Wydawnictwo Lekarskie PZWL

Cena: 139motywacja bez granic, pani bukowa książka, topr żeby inni mogli przeżyć chomikuj, nietzsche tako rzecze zaratustra, wolanie grobu, tia louise, arystoteles pdf, angelika szelągowska-mironiuk, wyspa doktora moreau książka, glukhovsky metro, cham niezbuntowany ziemkiewicz, przezwajanie silnika krok po kroku, nauka pływania książka, allen carr jak skutecznie rzucić palenie, psie sucharki książka, opowieści z meekhańskiego pogranicza pdf, ekstradycja remigiusz mróz, książki do pobrania za darmo, pedagogika społeczna pdf, gry marta, geneza znaczenie, wprowadzenie do filozofii pdf, mysli nowoczesnego polaka…