Immortaliści

Immortaliści

Autor: Chloe Benjamin

A Ty? Jak przeżyłbyś swoje życie. gdybyś wiedział. kiedy umrzesz?

Olśniewająca historia trudnej rodzinnej miłości. opisana przez Lorrie Moore jako „wspaniałe odkrycie literackie”.

Nowy Jork. lato. rok 1969. Do miasta przybywa tajemnicza kobieta. która potrafi przepowiedzieć dzień śmierci każdego człowieka. Plotka dociera do czwórki Rodzeństwa Goldów. które po krótkim namyśle. postanawia odwiedzić wieszczkę. by dowiedzieć się. jaka przyszłość czeka każde z nich.

Przepowiednie wieszczki kształtują kolejne pięć dekad ich życia. Złoty chłopiec Simon ucieka na Zachodnie Wybrzeże. by szukać miłości w San Francisco. Bujająca w obłokach Klara zostaje iluzjonistką w Las Vegas. Starszy z braci. Daniel. po atakach na World Trade Center. szuka stabilizacji jako lekarz wojskowy. Najstarsza z rodzeństwa Varya rozpoczyna karierę naukową i poświęca się badaniom nad długowiecznością.

Czy bohaterom uda się zapomnieć o przepowiedni? Czyje życie zdeterminuje. a komu uda się pokonać ciążące jarzmo przeznaczenia?

Bo jak zachować się w sytuacji kiedy twoje dni są policzone?

Chloe Benjamin dorastała w San Francisco. Ukończyła studia literaturoznawcze. Obecnie prowadzi warsztaty z procesu wydawniczego. Mieszka z mężem w Madison w stanie Wisconsin. Jej pierwsza książka. The Anatomy of Dreams. została wyróżniona nagrodą Edna Ferber Fiction Book Award. a w 2014 roku była nominowana do nagrody Center for Fiction First Novel Prize. Prawa do drugiej powieści autorki. The Immortalists . zostały sprzedane w trzynastu krajach. Prawa filmowe zakupiło studio Jackal Group.

Wydawnictwo: Czarna Owca

Cena: 35.99


ISBN

9788378398035: Wydawnictwo

Format

31.2: https://woblink.com/ebook/hak-jeffery-deaver-7435u

Cena:


Dieta IF

Autor: JB Rives

Rewolucyjna metoda odchudzania. kompatybilna z innymi dietami Intermittent Fasting to idealny sposób na utratę wagi bez względu na to. jaki tryb życia prowadzisz i co ląduje na twoim talerzu Właśnie dokonałeś przełomowego wyboru – sięgnąłeś po książkę o IF. metodzie odżywiania. której podstawą jest post przerywany. Dzięki przeplataniu faz jedzenia i niejedzenia wreszcie zrzucisz zbędne kilogramy. Jak to możliwe? Posty są wpisane w nasz metabolizm. W stanie naturalnym nie tyjemy! Wystarczy posłużyć się tą wiedzą. by odzyskać zgrabną sylwetkę. Z książki dowiesz się między innymi: ● o przyczynach tycia; ● o najnowszych odkryciach na temat krótkotrwałego postu; ● o tym. jak zwiększyć stężenie hormonów spalających tłuszcz; ● o niewiarygodnych korzyściach diety IF dla zdrowia; ● o tym. jak wdrożyć IF. by cieszyć się dobrym samopoczuciem. Większość diet jest obliczona na szybki. ale krótkotrwały efekt. IF to program zmiany podejścia do odżywiania. Zapomnij o liczeniu kalorii i wylewaniu siódmych potów na siłowni. Skłoń organizm do czerpania energii ze swoich rezerw tłuszczowych. Czy jest coś prostszego niż patrzenie co jakiś czas na zegarek po to. by schudnąć?

Wydawnictwo: Feeria

Cena: 21.9


DIABELSKA ALTERNATYWA

Autor: Frederick Forsyth

Rok 1982. Świat w obliczu kryzysu. zagrożony wybuchem III wojny światowej. ZSRR brakuje ziarna. grozi mu klęska głodu na niespotykaną skalę. Kreml łakomym okiem spogląda na kraje Europy Zachodniej. rozważając uderzenie taktyczne nawet z użyciem broni nuklearnej. Sekretarz generalny KPZR potrzebuje 50 milionów ton amerykańskiego ziarna. aby nie dopuścić do zrealizowania tego scenariusza.

Tymczasem z rąk zamachowców ginie szef KGB. Zabójcy uciekają do Berlina Zachodniego. gdzie zostają ujęci. Ich mocodawca. fanatyczny Ukrainiec Andrew Drake. porywa norweski tankowiec Freya wiozący milion ton ropy i żąda uwolnienia swoich towarzyszy – inaczej skazi całe Morze Północne.

Prezydent USA staje przed „diabelską alternatywą” – każda jego decyzja może mieć fatalne następstwa. A

31.9: https://woblink.com/ebook/mozg-cwiczy-milena-skoczko-kaja-nordenger-148124u

Cena:książki do czytania za darmo, powiem ci coś, pedagogika śliwerski kwieciński pdf, erin hunter wojownicy, pieśń o nibelungach streszczenie, mikołaj stawrogin, e-book za darmo, antropomotoryka definicja, kim byłbym bez ciebie?, jan werner muller, remember me forever, kindle książki, portrety dziewczyn, felix net i nika oraz świat zero, najlepsza książka remigiusza mroza, pęknięta korona, perska nienawisc, jakub ćwiek książki…