https://woblink.com/product-publication/download/185454/epub

https://woblink.com/product-publication/download/185454/epub

1:

:

Cena:


Owoc granatu. Dziewczęta wygnane

Autor: Maria Paszyńska

Lato 1939 roku. Kresy. Elżbieta i Stefania. wchodzące w dorosłość bliźniaczki. spędzają beztroskie wakacje w dworku dziadków. Sielankową atmosferę przerywa warkot niemieckich samolotów. Wkrótce ze wschodu nadciąga kolejne zagrożenie: Armia Czerwona. Rozpoczyna się dramatyczna walka o przetrwanie. Dziewczęta nie przypuszczają nawet. co szykuje dla nich los i jaką cenę przyjdzie im zapłacić za każdy dzień życia.

Pierwsza część trylogii „Owoc Granatu” to opowieść o miłości. rodzinie. wierności i odpowiedzialności. zawsze i pomimo wszystko. Oparta na faktach wstrząsająca historia wygnanych kobiet. których tułaczy szlak wiódł z Rzeczypospolitej przez Syberię aż na Bliski Wschód.

Wydawnictwo: Książnica

Cena:harry potter okładka, instrukcja obsługi faceta, brandon sanderson dawca przysięgi 2, władca japonii, pistorius martin, biologia molekularna w medycynie pdf, romans polityka, marta kisiel książki, paweł lisicki epoka antychrysta, nowa baśń, rozmówki polsko włoskie pdf, raban o kościele nie z tej ziemi, żywe trupy, magiczne drzewo maleszka, ebooki za darmo, dziwne przypadki ludzkiego mózgu pdf…