Bluszcz

Bluszcz

Autor: Emilia Kubaszak

Beacie Kornickiej z pozoru niczego nie brakuje do szczęścia. Jest wyzwoloną singielką. która za nic ma uczucia innych. a w szczególności mężczyzn. Uwodzi ich. wykorzystuje i porzuca. Do czasu. gdy trafia na Mirka Tymańskiego — mężczyznę. który budzi w niej nieznane dotąd pragnienia. Beata wspina się na wyżyny swojej determinacji. by wreszcie zaznać prawdziwego szczęścia. Snute przez nią intrygi niczym bluszcz plączą ze sobą los wielu osób. Każda z nich ma swój własny cel i przeszłość. która nie da o sobie zapomnieć.

Daj się porwać zmysłowej i pełnej tajemnic opowieści o toksycznej miłości i ludziach. dla których liczy się tylko własne szczęście. nawet jeśli wiąże się ono z cierpieniem najbliższych.

Bluszcz” to powieść. przy której nie można

26.99: https://woblink.com/ebook/kontra-jonatan-rutz-189954u

Cena:


Kołysanka dla Łani

Autor: Ewa Formella

Druga woja światowa. Polska. Do leśnych partyzantów dołączają dwie siostry. Starsza brutalnie zgwałcona i pobita przez Sowietów umiera podczas porodu. zostawiając na świecie swoją małą córeczkę. Między młodszą z sióstr a partyzantem o pseudonimie Ryś rodzi się uczucie. Jednak zakochani nie będą mogli długo cieszyć się swoją obecnością. Ją wywożą na roboty do Niemiec. on trafia do obozu koncentracyjnego.

Współcześnie. Gdańsk. Alicja spotyka bezdomnego starszego mężczyznę. który stracił pamięć. Proponuje mu mieszkanie w swoim domku dla gości. Za wikt i opierunek mężczyzna opiekuje się jej ogrodem. Czy tę dwójkę coś łączy? Dlaczego Zygmuntowi niekiedy stają przed oczami obrazy lasu. jakiejś młodej dziewczyny i czemu wciąż powraca do niego zapach konwalii…?

Ewa Formella przenosi nas w świat wspomnień bohaterów. A my. czytając. mamy wrażenie. że słuchamy opowieści naszych babć i dziadków. Warto wsłuchać się w ich głosy. Polecam!

Anna Sakowicz. pisarka

O przeszłości. która potrafi się przedrzeć nawet przez największe odmęty utraconej pamięci. O miłości. O zapachu konwalii. którego nie jest w stanie wymazać nawet czas. Polecam!

Joanna Wolf. NIEnaczytana

Frapująca i wciągająca opowieść o mężczyźnie. który nie pamięta swojej przeszłości i kobiecie. która postanawia mu pomóc. A w tle wspomnienia z II wojny światowej. ludzkie dramaty i tragedie. Ta historia na długo pozostanie w Waszej pamięci. Serdecznie polecam!

Alek Rogoziński. pisarz

Czy tę dwójkę coś łączy? Dlaczego Zygmuntowi niekiedy stają przed oczami obrazy lasu. jakiejś młodej dziewczyny i czemu wciąż powraca do niego zapach konwalii…?

Wydawnictwo: Replika

Cena: 28.9


1

:

:

Cena:


ISBN

9788395792823: Wydawnictwo

Format

14.7: https://woblink.com/ebook/konstytucja-usa–190933u

Cena:


The Fortress

Autor: Hugh Walpole

Judith Paris. now middle-aged. is returning to the Lakes to deal with the fierce feud between the two branches of the family. The feud ended with the construction of one branch of a huge house. known as the Fortress. which will dominate the land of others. But in this conflict. the children of two families play an important role.

Wydawnictwo: KtoCzyta.pl

Cena: 14.9


ISBN

9788365904706: Wydawnictwo

Format

36.9: https://woblink.com/ebook/nie-czyn-drugiemu-vladimir-wolff-191693u

Cena:


ISBN

9788363354794: Wydawnictwo

Format

49: https://woblink.com/ebook/spoleczno-polityczne-konteksty-wspolczesnej-przestepczosci-w-polsce–191083u

Cena:emilia eckhart, małecki skaza, youtube ebook, orlando woolf, chłopak który bał się być sam, zostawiłeś mi tylko przeszłość, miłosc w czasach zarazy, ebook pdf, powieść fiodora dostojewskiego krzyżówka, twoja kompetentna rodzina, obłęd 44 pdf, cialo nie klamie ksiazka, życie podziemne mężczyzny pdf, sztuka poprawnej wymowy czyli o bełkotaniu i faflunieniu pdf, świadomość poprzez ruch, siedmiu z halifaxa, kołonotatnik z bohaterem, krechowiecki anatomia pdf, zorganizowana grupa przestępcza krzyżówka, dziewczyny z dubaju pdf za darmo, książki musierowicz, kobiety nieidealne, marie benedict, polska jagiellonów…

2022 © Ekonomia przetrwania Theme by SiteOrigin