Bikini Killer. Seryjny morderca Charles Sobhraj – jego życie i zbrodnie

Bikini Killer. Seryjny morderca Charles Sobhraj – jego życie i zbrodnie

Autor: Jarosław Molenda

Historia jednego z najbardziej przebiegłych i okrutnych seryjnych morderców.

Charles Sobhraj – mistrz ucieczki. Był jak kameleon – umiał grać zarówno człowieka Zachodu jak i Wschodu. przedstawiciela różnych profesji. Ze względu na swój modus operandi zyskał przydomki „Wąż” i „Bikini Killer”. Podejrzewany nawet o dwadzieścia zabójstw. mordował przede wszystkim na słynnym w latach 60. i 70. szlaku hipisów – w Tajlandii. Nepalu. Malezji. Indiach. polując głównie na zachodnich turystów. Inteligentny i bezwzględny. doskonale zacierał ślady. Jego czarująca powierzchowność kryła mężczyznę zdolnego do najpotworniejszych czynów. Zabijał

z zimną krwią. Nie znał litości i nie odczuwał wyrzutów sumienia. Potrafił po mistrzowsku manipulować ludźmi. doskonale zacierał ślady i przez wiele lat wodził policję za nos. co odróżniało go od wielu innych seryjnych morderców. Do dziś uważany jest za jednego z najbardziej przebiegłych i niebezpiecznych kryminalistów na świecie.

Życie i zbrodnie Charlesa Sobhraja stały się inspiracją wyprodukowanego przez stację BBC i platformę NETFLIX serialu „The Serpent”.

Wydawnictwo: Replika

Cena: 32.9


1

:

:

Cena:


Cena pokoju

Autor: Krzysztof Bonk

Seria Cena – część trzecia – Cena pokoju

Wiedeń bez parawanu turystycznej perełki Europy. Seryjni mordercy. nielegalna prostytucja. dewiacje. islamskie gangi. handel ludźmi. Do konfrontacji z przestępczą pajęczyną oplatającą stolicę Austrii staje poharatany przez życie prywatny detektyw Ali Modry.

Współczesny Wiedeń. Ktoś zabija i okalecza dziewczyny wynajmujące pokoje w stolicy Austrii. Na miejscu zbrodni pozostawia laleczki voodoo z wbitymi w nie szpilkami. Do rozwiązania sprawy morderstw zaangażowany zostaje prywatny detektyw Albert Mokradło.

Tagi: zabójstwo. przemoc. seks. perwersja. narządy. szpilki. lalki. cena. pokój

Wydawnictwo: E-bookowo

Cena: 12mona chollet, profesjonalizmy, jan tarno, jak rzucić palenie książka pdf, tanie ebooki, karolcia streszczenie szczegółowe, janusz niżyński, arystoteles retoryka pdf, mackiewicz droga donikąd, drive daniel pink, nauczyciel tańca, invizimals mroczne wyzwania, maria sierpińska…