Dalekie podróże

Dalekie podróże

Autor: Robert A. Monroe

Jedna z najsłynniejszych książek nurtu literatury parapsychologicznej

Książka. która mówi o celu naszego ziemskiego życia. przyszłości ludzkości i fazach jej rozwoju

Historia człowieka. który nauczył się świadomie opuszczać własne ciało. Dalekie podróże to druga po Podróżach poza ciałem. najsłynniejsza książka nurtu literatury parapsychologicznej. Robert A. Monroe odkrywa przed czytelnikiem tajemnice swych podróży astralnych i opowiada o tym. jak wygląda życie w innych rzeczywistościach. Dowiadujemy się. że śmierć nie będzie końcem naszej drogi. lecz dopiero ona postawi przed nami prawdziwe możliwości. Dalekie podróże zabierają nas w wyprawę po czasie i przestrzeni. podczas której możemy przyjrzeć się naszej planecie starszej o kilkaset lat.

Robert Monroe był inżynierem dźwięku. muzykiem. biznesmanem i najsłynniejszym pisarzem nurtu literatury parapsychologicznej. Autor trylogii o podróżach poza ciało (Out Of Body Experience): Podróże poza ciałem. Dalekie podróże. Najdalsza podróż. Założył Instytutu Monroe’a. badający doświadczenia eksterioryzacji. czyli stanu. kiedy świadomość opuszcza cielesną powłokę. Jest autorem metody synchronizacji półkul mózgowych. zwanej hemi-sync.

Dzięki hemi-sync można nie tylko selektywnie wzmacniać świadomość i poprawiać wyniki funkcjonowania umysłu poprzez wytworzeniu stanu relaksacji. lecz także wzbudzać różne stany świadomości dające dostęp do odmiennych trybów percepcji. w tym medytacji głębokiej oraz stanów mistycznych.

Dla tych. którzy umrą. jest życie.

Dla tych. którzy marzą. jest rzeczywistość.

Dla tych. którzy mają nadzieję. jest wiedza.

Dla tych. którzy się rozwijają. jest wieczność.

To najpiękniejsze przesłanie. jakie pozostawił Robert Monroe wszystkim ludziom: wierzącym i niewierzącym. poszukującym prawdy i zagubionym. Niestrudzony badacz prowadzi czytelnika fascynującą drogą doświadczeń. pytań i odpowiedzi w pełną optymizmu przyszłość. która określa cel naszego pobytu na ziemi.

Jak dalekie mogą być podróże ziemskich istot? Jaki cel mają takie wyprawy i jak wykorzystać zdobyte podczas nich informacje? Co czeka nas po śmierci ciała fizycznego i jakie możliwości ma nasza Prawdziwa Istota?

Książka Monroe’a ukazuje sens ludzkiego życia w innym świetle i całkowicie odmieni twój sposób myślenia o Ziemi. ludziach i o sobie. Tę podróż zaczynasz każdego dnia z nowymi możliwościami.

Paweł Byczuk. Grażyna Byczukowa. Członkowie Profesjonalni The Monroe Institute hemi-sync

Wydawnictwo: Galaktyka

Cena: 39.9


Rudolf Hess

Autor: Giancarlo Villa

Z wszystkich nazistowskich przywódców. Rudolf Hess jest absolutnie jedynym w swoim rodzaju. Nikt przy zdrowych zmysłach nigdy nie mógł znaleźć nic dobrego w Hitlerze. Goebbelsie. Heydrichu. Rudolf Hess jest być może jedynym spośród wielkich nazistowskich hierarchów. którego osąd w dalszym ciągu dzieli ludzi. Hess popełnił wiele strasznych zbrodni i ciężko zapłacił za nie wszystkie. Przez lata był uważany za jedynego prawdziwego przyjaciela Hitlera. Należał do teoretyków „Przestrzeni Życiowej’. twierdzenia. za pomocą którego Niemcy przyznawały sobie prawo do inwazji na terytoria na wschód od swoich granic. Jednak jako jedyny sprzeciwiał się idei wojny totalitarnej. którą Führer chciał rozpętać przeciwko całej Europie. i podjął się lotu na własną rękę. aby przywieźć Anglii p

49.99: https://woblink.com/ebook/podboj-normanski-morris-marc-204759u

Cena:


ISBN

9788381953276: Wydawnictwo

Format

32.9: https://woblink.com/ebook/musisz-mi-uwierzyc-minka-kent-kinga-markiewicz-195641u

Cena:


:

:

Cena:wegner tom 5, gofrowe serce, ksiądz twardowski dzieciom wiersze pdf, powieść hamsuna, aleksandra maksymiuk, martin ogień i krew, strategiczne zarządzanie kosztami, elul, kuchnia średniowieczna 125 przepisów pdf, gran turismo sport trofea, lowca cieni, zły czas haner, operacja burzowa chmura, gabriela gargaś taka jak ty, karol fron, prawo agaty online za darmo…