Śmierć czarnoksiężnika

Śmierć czarnoksiężnika

Autor: Barbara Nawrocka Dońska

Powieść najpopularniejszych autorów PRL-u!

Kapitan Korda prowadzi śledztwo w sprawie tragicznej śmierci cyrkowca. Jerzy Kalicki zginął podczas przedstawienia. strzał padł z broni trzymanej przez jego żonę. Był to popisowy numer pary. nieoczekiwanie zakończony śmiercią Kalickiego. Rozważane są trzy scenariusze: wypadek. samobójstwo lub morderstwo. Korda przesłuchuje młodą żonę cyrkowca. Kapitan podejrzewa. że kobieta mogła zamordować męża.

Kryminał otwierający serię „Ewa Wzywa 07…’. wydawaną przez Państwowe Wydawnictwo ‚Iskry’ w latach 1968-1989.

Powieść idealna dla fanów kryminałów milicyjnych!

Wydawnictwo: Saga Egmont

Cena: 4.99


Katalizmy. które zmieniały obraz Ziemi

Autor: Piotr Kotlarz

(…) Pisząc o zmianach klimatycznych natrafiamy na kolejną trudność w ich przedstawianiu. gdyż skala zmian klimatycznych na różnych obszarach była odmienna. z tego powodu nie sposób. moim zdaniem. określić jakiejkolwiek jego cykliczność w skali globalnej. Z opisywanymi w tej książce kataklizmami wiążą się też tzw. „wielkie wymierania” gatunków istniejących na Ziemi. Mając. dzięki rewolucji informacyjnej. którą zawdzięczamy wynalazkowi Internetu. dostęp do aktualnych badań i mogąc dokonać pewnych porównań. zauważyłem. że teorie tzw. „wielkiego wymierania” obarczone są efektem tzw. „spłaszczenia”. Nie wiedząc wcześniej o całej serii kataklizmów wiązaliśmy wymieranie z tym lub innym kataklizmem i ujmowaliśmy je globalnie. często zawężając czas ich

Wydawnictwo: Liber Novus

Cena: 34.99


Superbohater z antyku. t.3 Złote rękawice Arachne!

Autor: Stella Tarakson

Pełne humoru i przygód wprowadzenie do mitów greckich: opowieść o chłopcu. który sprawdza na własnej skórze. jak to jest być bohaterem.

Tim wraz z Zoe zastanawiają się. jak ożywić kamienny posąg. Gdyby Jason mógł im pomóc… Tymczasem ktoś traktuje ich jak muchy. które trzeba złapać na lep. Takie tłuściutkie i pyszniutkie… Dość tego Arachne! Przynajmniej waza trafiła w dobre ręce. A nawet boskie! Boga złodziei i kłamców… O rany!

Wydawnictwo: Heraclon International

Cena: 21.95


https://woblink.com/product-publication/download/204491/epub

1:

:

Cena:


ISBN

9788324265312: Wydawnictwo

Format

25: https://woblink.com/ebook/-nie-nawidzenia-swiat-przez-nienawisc-marek-krajewski-204792u

Cena:książka savoir vivre, cukierku ty łobuzie pdf całość, www.woblink, byłam służącą w arabskich pałacach pdf pobierz, testament kazimierza wielkiego, historia sportu pdf, to nie jest do diabła love story pdf, monika malinowska, ciało nie kłamie pdf, poeci współcześni, ciemny las, absurdalne pytania, ryszard kapuściński imperium, podróże kulinarne roberta makłowicza, oświecenie matura…