Program Rozwoju Firmy

Program Rozwoju Firmy

Autor: Marek Zabiciel

Czy zastanawiałeś się kiedykolwiek

Dlaczego tylko nieliczne firmy nie mają problemów z pozyskiwaniem klientów?

Na pewno znasz z ‚własnego podwórka’ firmy. które wydawać by się mogło w magiczny sposób przyciągają tłumy klientów. Właściciele tych biznesów nie muszą obawiać się recesji czy kryzysu finansowego. Jeżeli prowadzisz własną firmę. lub masz zamiar rozpocząć własna działalność to prawdopodobnie za główny cel stawiasz sobie generowanie coraz większych zysków. I wiesz co? Tak naprawdę jest to o wiele łatwiejsze niż Ci się wydaje.

Jedną z najskuteczniejszych strategii osiągnięcia tego celu zdradza w swojej książce Marek Zabiciel. Autor wielu cenionych w Polsce książek o tematyce biznesowej i motywacyjnej. Autor przedstawia sprawdzony i autorski model

17.9: https://woblink.com/ebook/dzisiaj-awans-jutro-podwyzka-jolanta-valentin-184777u

Cena:


Podróże serc

Autor: Agnieszka Panasiuk

Zamożna ziemianka. Joanna Wierzbicka. jest niespełnioną uczuciowo kobietą. Ukochany wybrał inną. Joanna. rzucając się w wir pracy. wybiera samotną drogę życia do momentu. gdy niespodziewanie w jej majątku pojawia się sześcioletnia Anielka. Dziewczynka jednego dnia tragicznie straciła rodziców. Zapis testamentu wskazuje Wierzbicką – matkę chrzestną Anielki – jako prawnego opiekuna sieroty. Od tej chwili życie samotnej kobiety i osieroconej dziewczynki zmienia się. Obie uczą się siebie nawzajem.

Anielka to prawdziwy skarb: żywe i ciekawe świata dziecko. które kocha bezinteresownie. To rezolutna. wygadana i śmiała dziewczynka. zdolna zauroczyć każdego. Z nową opiekunką poznaje podlaskie włości; okoliczne dwory i wsie; zwyczaje szlacheckie i ludowe.

Pewnego dnia w ich ustabilizowanym życi

29.9: https://woblink.com/ebook/afrykanski-klucz-iga-karst-184583u

Cena:ibuk.pl za darmo, rozdarte serce pdf, ania z avonlea ebook, w pustyni iw puszczy chomikuj, cherezińska, sieć – ostatni bastion ss, nie miałbym, darmowe e booki, nauka to lubie, złe miejsce haner pdf, wiesław myśliwski ucho igielne, pierwsza na liście pdf, jan sochoń, naga prawda vi keeland pdf, obóz świętych pdf…