Umowa

Umowa

Autor: Robyn Harding

Mroczna wersja ‚Pretty Woman’. Przerażający thriller o miłosnej obsesji.

Nat. studentka nowojorskiej akademii sztuk pięknych. nie radzi sobie finansowo. a współlokatorki grożą jej eksmisją. Koleżanka ze studiów. która opływa w luksusy. podsuwa Nat pewien pomysł: znaleźć w internecie bogatego mężczyznę. który będzie płacił za jej towarzystwo. a nawet może zgodzi się na stałą. miesięczną pensję. Podobno wiele dziewczyn tak robi…

Gabe. przystojny adwokat. jest znacznie starszy od Nat. Wydaje się idealnym kandydatem. Mija miesiąc. romans kwitnie. świata poza sobą nie widzą. Nat jednak nie wie. że Gabe ma rodzinę i wcale nie zamierza rozwieść się z żoną.

Gdy mężczyzna w końcu zrywa z dziewczyną. ta wpada w obsesję: śledzi Gabe’a. nęka go SMS-ami. szantażuje zawiadomieniem żony. nawet zaprzyjaźnia się z jego córką. Gabe jest gotów na wszystko. by bronić swojego wygodnego. poukładanego życia. A czy Nat gotowa jest zabić?

Robyn Harding jest scenarzystką i pisarką. autorką między innymi międzynarodowego bestsellerów ‚Złe towarzystwo’ oraz ‚Jej piękna twarz’. Mieszka w Vancouver z mężem i dwojgiem dzieci.

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka

Cena: 32


Sztuka uwodzenia. Praktyczny przewodnik po tajemnicach manipulacji

Autor: Robert Greene

Wdzięk osobisty. dar perswazji. umiejętność kreowania iluzji – to tylko niektóre cechy typowego uwodziciela. osoby. która posiada zdolność manipulowania ludźmi. a jednocześnie sprawiania im przyjemności. Opanowana do perfekcji sztuka uwodzenia staje się niebezpośrednią. subtelną formą władzy. a zarazem potężną bronią. która – jak pokazuje historia – często prowadziła do upadku imperiów. wygrywania wyborów. zniewolenia wielkich umysłów.

Wydawnictwo: Czarna Owca

Cena: 25.99


Pokój straceń

Autor: Jeffery Deaver

Nowy zaskakujący thriller autora bestsellerów „New York Timesa”!

W hotelu na Bahamach ginie Robert Moreno. obywatel USA mieszkający w Ameryce Południowej. Zastrzelony przez snajpera Moreno. był obserwowany przez jedną z rządowych agencji bezpieczeństwa. która otrzymała sygnał o planowanym przez niego zamachu terrorystycznym na siedzibę koncernu naftowego na Florydzie.

Lincoln Rhyme i Amelia Sachs uczestniczą w śledztwie przeciwko służbom. które mogły wykonać egzekucję na rzekomym terroryście. Sachs zbiera informacje o Morenie. odtwarzając przebieg jego pobytu w Nowym Jorku. natomiast Rhyme wyrusza na Bahamy. aby na miejscu odnaleźć dowody fizyczne popełnionego przestępstwa. Tropiąc wytrawnego snajpera. sam naraża się na śmiertelne niebezpieczeństwo.

Rhyme i Sachs

:

Cena:


ISBN

9788379854066: Wydawnictwo

Format

29.9: https://woblink.com/ebook/konklawe-robert-harris-andrzej-szulc-28407u

Cena:


Zakochany samuraj

Autor: Marcin Obuchowski

„Zakochany samuraj” to powieść fantasy. pełna demonów. potworów. mutantów. ale też wspaniały dowód lojalności. obowiązkowości oraz miłości. Sceny brutalnych walk przeplatają się tu ze wspomnieniami przeszłości oraz z dziwnymi wizjami. które stanowią ostrzeżenie przed przyszłością. Prostota tekstu. nawiązanie do legend i baśniowych motywów wciąga czytelnika i zabiera go w podróż po dalekich krainach opanowanych przez zło.

Wydawnictwo: rozpisani.pl

Cena: 16.5


W kraju Mahdiego. Tom 1–3

Autor: Karol May

Książki Karola Maya przyciągają czytelników egzotycznymi sceneriami i ekscytującymi przygodami rozgrywającymi się na tym tle. „W kraju Mahdiego” to seria opowieści o Karze ben Nemzim oraz jego służącym i przyjacielu Halefie. Bohaterowie podróżują po krajach Bliskiego Wschodu. poznają przy tym różnych ludzi. odkrywają tajemnice i umykają licznym czyhającym na nich niebezpieczeństwom.

Wydawnictwo: KtoCzyta.pl

Cena: 18.46


Kotan

Autor: Przemysław Bogusz

Zawsze budził skrajne emocje. Kiedy rozdawał prezerwatywy i kiedy ogłaszał. że jego idolem jest Jezus. Gdy zakładał pierwsze domy dla narkomanów i gdy wraz z nosicielami wirusa HIV był lżony i poniewierany przez tłum ogarnięty lękiem przed „karą bożą”. Oskarżany o kolaborację z komunistyczną władzą i kierowanie się chęcią rozgłosu. uparcie robił swoje. Pomagał tym. którzy zostali wyrzuceni poza nawias społeczeństwa: uzależnionym. chorym. bezdomnym. Choć od jego śmierci minęło już 14 lat. jego dzieło wciąż żyje – ośrodki leczenia i schroniska. które założył. prowadzą uratowani przez niego ludzie. Pierwsza biografia Marka Kotańskiego. jaka ukazuje się polskim rynku. nie należy jednak do kategorii współczesnych „żywotów świętych”. Kotan był człowiekiem z krwi i kości – i t

33.9: https://woblink.com/ebook/noc-sow-karczewski-jacek-183499u

Cena:miuosh książka, małgorzata gutowska adamczyk cukiernia pod amorem, kino gatunków, sprawdzian z przyrody, przedwieczny, ebooki za darmo, darmowe-ebooki, 25 lat niewinnosci, podstawy konstrukcji maszyn dietrich, kolejne 365 dni blanka lipińska, tomasz wites, kristi gold, dziady fragment, światogor, piątek morawiecki…