ISBN

ISBN

9788381711593: Wydawnictwo

Format

34.3: https://woblink.com/ebook/pomysl-a-bedzie-ci-dane-fox-emmet-153923u

Cena:


ISBN

9788381682305: Wydawnictwo

Format

108.9: https://woblink.com/ebook/odzywianie-czyli-trzecia-droga-medycyny-jean-seignalet-154150u

Cena:


Samotni.pl

Autor: Barbara Kosmowska

Joanny trudno nie zauważyć – burza rudych włosów. fioletowy szalik i wojskowe spodnie robią swoje. Kto by przypuszczał. że obok kolekcji rockowych płyt dziewczyna skrywa pudełko z nigdy niewysłanymi listami do mamy?

Znak rozpoznawczy Wiktora to znoszony angielski sweter. jedyna pamiątka po matce. która wyjechała za granicę w poszukiwaniu szczęścia.

Co może wyniknąć z przypadkowego spotkania tych dwojga młodych ludzi. których łączy tylko – lub aż – tęsknota za najbliższymi?

Czy Wiktor odważy się kraść. żeby zdobyć pieniądze dla chorej babci. z którą mieszka?

I czy samotność to choroba. którą da się leczyć?

Barbara Kosmowska pisze o sprawach smutnych i trudnych z wielką pogodą ducha i optymizmem.

Wydawnictwo: Literatura

Cena: 33.6rozmówki polsko tureckie pdf, maly ksiaze ebook, morfologia bajki propp, prawo w ochronie zdrowia, laila shukri byłam kochanką arabskich szejków pdf, o chłopcu który poszedł za tatą do auschwitz pdf, zwiadowcy historii, pacyfik i eurazja o wojnie, music sacram, zofia posmysz pasażerka, organizacja systemów produkcyjnych, kocham rzym, dzikowy skarb audiobook, procedury kpp ksrg, grzegorz radomski, na progu zła, aleksandra nowakowska, tematy wypracowań pan tadeusz, igielne ucho, train fever poradnik, ryby biologia, nieodpowiednia dziewczyna…