ISBN

ISBN

9788366278677: Wydawnictwo

Format

35.9: https://woblink.com/ebook/nazywam-sie-stephen-florida-gabe-habash-148330u

Cena:


Twórcza odwaga. Otwórz się na Destgn Thinking

Autor: Tom Kelly

Sądzisz. że nie jesteś kreatywny? Nic bardziej mylnego! Przeczytaj tę książkę i zobacz. jak uwolnić. pielęgnować i umacniać wrodzoną kreatywność drzemiącą w każdym z nas.

Innowacja i kreatywność to obecnie powszechnie uznawane siły napędowe sukcesu w biznesie. To także najwyżej cenione cechy współczesnych przywódców. Ludzie posiadający twórczą odwagę dokonują lepszych wyborów. łatwiej zmieniają kierunek i lepiej potrafią znajdować rozwiązania problemów. które wydają się nierozwiązywalne. Dostrzegają nowe możliwości i potrafią współpracować z innymi. by poprawić sytuację. w której się znaleźli. a do wyzwań podchodzą z nowo odkrytą odwagą.

David i Tom Kelleyowie. twórcy IDEO i d.school. prekursorzy Design

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka

Cena: 32


Asymetria

Autor: Lisa Halliday

Jedna z 10 najważniejszych książek 2018 roku według „Time”. „New York Times” i vulture.com. Przyjęty z wielkimi owacjami amerykańskiej krytyki debiut młodej prozaiczki. Książka w stylu Philipa Rotha. jednak „bardziej Rothowska niż sam Roth”.

Dwie współczesne historie. które odbijają się echem i przecinają w zaskakującej asymetrii… Najpierw Mary-Alice – dwudziestoparoletnia asystentka w dużym nowojorskim wydawnictwie. inteligentna i utalentowana – w Central Parku poznaje wielkiego pisarza. Dzieli ich duża. prawie pięćdziesięcioletnia różnica wieku. łączy literatura i namiętność. On daje jej ciasteczka. podsuwa intrygujące lektury. spłaca studencki kredyt. Ona – ekscytujący seks. przywiązanie. dyskrecję. Mentor i uczennica.

Historia Amara jest inna. jednak tylko pozornie niezależna. To Amerykanin irackiego pochodzenia. Ma brooklyński akcent. dyplom ekonomisty i dwa paszporty. którym zawdzięcza zatrzymanie przez służby imigracyjne na londyńskim lotnisku Heathrow w drodze do Kurdystanu. gdzie ma odwiedzić brata. Zupełnie nieoczekiwanie staje się zakładnikiem konfliktu rozgrywającego się na Bliskim Wschodzie.

Asymetria to nadzwyczaj wciągający. błyskotliwy i aktualny debiut. który porusza istotne problemy i stawia szereg pytań na temat współczesnego świata. Czy różniąc się wiekiem. talentem. zarobkami i pochodzeniem. możemy się zrozumieć? Jaka relacja łączy życie i sztukę? Gdzie sięgają granice naszej wyobraźni i empatii?

„Asymetria” to książka elegancka. zabawna. pomysłowa. wnikliwa i szalenie satysfakcjonująca. Kocham tę powieść. podziwiam ją i jej zazdroszczę. Jest cudowna.

Zadie Smith

Mamy fajną książkę. Talent na miarę Eleanor Catton.

Maciej Świerkocki

Elektryzująca powieść.

„The Guardian”

Olśniewający talent narracyjny.

„The Los Angeles Review of Books”

Błyskotliwa i wielowymiarowa refleksja nad dynamiką władzy w miłości i na wojnie.

„The Wall Street Journal”

Asymetria” to debiut. a łatwo odnieść wrażenie. że jest dziełem osoby. która ma za sobą wiele lat pisania i wiele książek na swoim koncie. Halliday napisała jednocześnie transgresyjną powieść z kluczem. powieść idei i politycznie zaangażowane dzieło metafikcyjne.

„The New York Times Book Review”

Wydawnictwo: Wydawnictwo Literackie

Cena: 29.9


Zanim umarłam

Autor: S.K. Tremayne

Przeżyła wypadek. ale prawdziwy koszmar miał się dopiero zacząć… Kath nie może się nadziwić swojemu szczęściu – z wypadku. którego nie powinna przeżyć. wyszła lekko poobijana i z tymczasową utratą pamięci. Rodzina nie podziela jej entuzjazmu. Mąż jest oziębły. a córka zachowuje się dziwnie. Kath wciąż zadaje sobie jedno pytanie: o czym jej nie mówią?

Wydawnictwo: Czarna Owca

Cena: 34.99


Dziennik końca świata

Autor: Wojciech Bonowicz

Co robi obserwator końca świata? Chodzi i podsłuchuje. Najchętniej w tramwaju. ale może być też w osiedlowym sklepie i pobliskiej przychodni. Ze spojrzeniem jak u krowy smutnym gapi się przez okno. No cóż. taki zawód. A świat zrobił się pod swój koniec niebezpieczny. Trzeba brać kwas foliowy. witaminę B. popijać nalewką. Między wizytami w Krysieńce i Pięknym Psie posłuchać pieśni patriotycznych. obejrzeć plakaty przedwyborcze. zadumać się nad tym. czy ludzie są jeszcze w stanie rozumieć siebie nawzajem. No i przede wszystkim: trzeba mieć rację. Własne sądy zawsze się potwierdzają.

Na klatce stoją dwie atrakcyjne kobiety. ubrane tak. żeby ich atrakcyjność była zakryta. ale nie zupełnie.

– Chciałyśmy porozmawiać – odzywa się blondynka. Twarz ma szeroką i p

Wydawnictwo: Znak

Cena: 35.99


EPUB.MOBI

151855: 28

https://woblink.com/product-publication/download/151855/epub

:

Cena:żywienie w sporcie pdf, synowie zemsty, tajemnice konklawe 1978, alicja w krainie zombie pdf, sara shepard pretty little liars, życie zero waste chomikuj, nauka łaciny pdf, przemysław osiewicz, marek krajewski mock, gazety online za darmo, i buk libra, dale carnegie jak zdobyć przyjaciół i zjednać sobie ludzi, sensoryczne niemowle, marcin kędzior, zamieć ken follett…