Ostatni most

Ostatni most

Autor: Dominika van Eijkelenborg

Holenderska policja na tropie tajemnicy śmierci młodej matki

Policjantka Marieke van Haan zawsze bała się wody i tego. co kryje się pod jej powierzchnią. Niestety musiała pokonać swój lęk. bo właśnie w wodzie znaleziono samochód z ciałem młodej dziewczyny. Wbrew pierwszym hipotezom ofiara nie utonęła. a przyczyną śmierci był krwotok wewnętrzny po niedawnym porodzie. Zagadka dotycząca tego. gdzie jest dziecko. wyjaśnia się. kiedy pewna kobieta znajduje na śmietniku żywego noworodka.

Jednak policjanci z holenderskiej policji nie będą mieli łatwego zadania do wykonania. ponieważ krąg potencjalnych osób związanych ze sprawą bardzo się poszerza. Okazuje się. że dziewczyna miała wielu kochanków i trudno jest wytypować ojca dziecka. Marieke van Haan jednocześnie ze sprawą zmar

32.9: https://woblink.com/ebook/niewidzialna-reka-maciej-wasielewski-148171u

Cena:


Olga

Autor: Bernhard Schlink

Najnowsza powieść autora bestsellerowego Lektora.

Kobieta. która walczy. i mężczyzna. który marzy.

Życie między rzeczywistością. tęsknotą i buntem.

Wioska na Pomorzu. Olga jest sierotą. Herbert synem właściciela ziemskiego. Zakochują się w sobie i mimo oporów jego rodziców próbują być razem. nawet gdy ona zostaje nauczycielką w Prusach Wschodnich. a on eksploruje świat. Wkrótce wybucha pierwsza wojna światowa.

Olga to rozpięta od końca XIX do początków XXI wieku. od Niemna po Neckar opowieść o silnej. mądrej kobiecie. która jest świadkiem. jak nie tylko jej ukochany. lecz cały naród traci związek z rzeczywistością. Centralnym pytaniem jej życia staje się: Dlaczego Niemcy myślą w zbyt wielkich kategoriach? Zawsze i wciąż?

Książka o wielkiej miłości. tak porywająca i przerażająca jak panorama niemieckiej historii. – Angela Wittmann „Brigitte”. Hamburg.

Powieść. która może konkurować z Lektorem i jak tamta odnieść światowy sukces! – Rainer Hartmann SWR1. Stuttgart/Baden-Baden

Wydawnictwo: REBIS

Cena: 33.9


Baśnie i opowieści o Bydgoszczy

Autor: E.A. Gwiazdowska

Wydaje się wam. że tylko Kraków i Warszawa mają swoje baśnie. mity i legendy? Poznajcie zatem Bydgoszcz. królewskie miasto położone nad Brdą i Wisłą. które może się pochwalić wyjątkowo ciekawą i burzliwą historią. Zaklęte obrazy. ukryte skarby. okrutne porwania… W prastarych opowieściach o tym niesamowitym mieście nie brakuje fascynujących wątków!

Jeśli chcecie poznać je wszystkie. przystańcie na chwilę i wsłuchajcie się uważnie w echa dawnych legend kryjących się w starych uliczkach miasta.

Zapadł już wiosenny zmierzch. Święta Barbara rozmawiała ze słowikami – pytała. jak im minęła zima w ciepłych krajach. czy mają dobre miejsca na gniazda. nuciła psalmy razem z drzewami i szumiącą wodą. Wtem usłyszała ciche kwakanie.

24.9: https://woblink.com/ebook/akuszerka-z-sensburga-katarzyna-enerlich-148216u

Cena:


ISBN

9788363097943: Wydawnictwo

Format

30: https://woblink.com/ebook/radosc-mimo-trudnosci-alfred-j-palla-153885u

Cena:montgomery miasto, łotr trudi canavan, jan paweł ii małżeństwo, ebook do pobrania, ostatni policjant, w imię natury, karolina tetłak, lissauer pediatria 2019, co nas nie zabije to nas wzmocni, zwierzaki wierszaki, cechy gatunkowe, darksiders zbroja otchłani, naprzeciwka, magiczne drzewo 2, piński jan, requiem dla wilka, książki online do pobrania za darmo…

2022 © Ekonomia przetrwania Theme by SiteOrigin