Saga rodu z Lipowej 33: Mateusz

Saga rodu z Lipowej 33: Mateusz

Autor: Marian Piotr Rawinis

Kolejna część wielotomowej historii rodu polskich rycerzy.

Przeszłość nigdy nie odpuszcza. a pokuta trwa wieczność.

Dla siebie i świata jest martwy… wielki rycerz Mikołaj. pan Lipowej wiedzie pustelniczy żywot. Jego ród wydaje się być przeklęty. Kolejno umierają jego najbliżsi. żony i dzieci jego syna Mateusza. Czy klątwa Roksany z Dębowca kiedyś przestanie działać?

Krasawa odżywa pod okiem wnuka pana Jeny – Piotrusia. Tymczasem Dorotka próbuje ułożyć sobie życie po upokorzeniach. których doznała ze strony Marcina. Zdaje się. że w Lipowej na stałe zagościło cierpienie. choć pani Agata ma nadzieję znaleźć żonę dla Mateusza.

Wydawnictwo: Saga Egmont

Cena: 7.99


Diamentowa cisza. Tajemnice. Tom 3

Autor: Sophie Davis

Raven z przerażeniem odkrywa. że rozwiązanie tajemnicy zniknięcia Lark miała cały czas pod nosem. Dziewczyny łączy więcej. niż jest gotowa przyznać. a pomocny sąsiad wcale nie jest kimś. komu można ufać.

Kiedy nowe fakty wychodzą na jaw. Raven musi połączyć wszystkie wskazówki. bo w grę wchodzi nie tylko jej bezpieczeństwo. ale i życie. Stawka w tej grze właśnie znacznie wzrosła.

Czy tajemnicza Lark ma w zanadrzu więcej sekretów. niż Raven jest w stanie udźwignąć? Czyją krwią spływa najpiękniejszy z diamentów rodziny Kingsleyów?

Wydawnictwo: Wydawnictwo Kobiece

Cena: 24.9


1

:

:

Cena:brat elia anioł ze stygmatami, stacja jagodno tom 6, dotyk aniola, fallen crest szkoła pdf, ile waży chmura, metody badań pedagogicznych łobocki pdf, tomasz wites, tomb raider shadow poradnik, nietzsche tako rzecze zaratustra, z odwagą w nieznane, alicja masłowska-burnos, angielski w tłumaczeniach phrasal verbs pdf, ksiazki pdf za darmo, powieść londona, rozmerdane święta, bogdan góralczyk książki, medycyna stylu zycia, magiczne drzewo berło cda, ład społeczny, różyczka po angielsku, dla jej dobra, od a do ja rosyjski pdf, marek prawo karne…