Sam w domu – opowiadanie erotyczne

Sam w domu – opowiadanie erotyczne

Autor: Bech Camille

Uwodzenie. Manipulacja. Erotyczna fantazja. Niebezpieczna gra. Gdy Sigrid wyjechała na wakacje. Mark czuł. że został zupełnie sam w domu. Prawda była inna.

Nie zwracał na nią uwagi. Był przyzwyczajony do jej obecności. Młodziutka Sonia to przecież jego gosposia… Jednak tak łatwo zatracić poczucie rzeczywistości. gdy w grę wchodzi pożądanie.

Przychodziła co noc. W półśnie pozwalała sobie na wszystko. Nigdy nie miał pewności. czy to. co się między nimi wydarzyło. działo się naprawdę. Rano wszystko wracało do normy. Mark nigdy nie był pewien. czego Sonia od niego chce. ale zawsze pozwalał się jej uwieść.

Aż do dnia. w którym Sigrid wraca…

Wydawnictwo: Saga Egmont

Cena: 3.99


Saga rodu z Lipowej 14: Wiedźma z Biskupic

Autor: Marian Piotr Rawinis

Czternasty tom opowieści o wielopokoleniowym rodzie polskich rycerzy.

Jedno przypadkowe wydarzenie może pociągnąć za sobą katastrofę…

Odina nie mogła zdawać sobie sprawy z tego. co oznaczała śmierć księcia Henryka – wiedziała czym była dla niej. ale nie dla polityki. Zwiastowała bowiem początek nowej wojny. do której szykował się zakon Krzyżaków.

W międzyczasie wierny giermek Oset został mianowany przez króla Jagiełłę… szlachcicem. Wdzięczny mężczyzna postanawia zdobyć tajemniczą sakwę zmarłego mistrza zakonu. którą ten stale nosił przy sobie.

A w życiu rodu z Lipowej. jak i w samej Dolinie. dzieją się dziwne rzeczy. Marina spotyka swą dawną miłość. pana Jordana… A nad Dolinę nadciągają plagi i klęski. Jednak nic nie

:

Cena:


W kąpieli z panią Nilsen – opowiadanie erotyczne

Autor: Bech Camille

Namiętność nie zna wieku i ograniczeń…

Wydaje się. że to historia jak każda inna. Jest rok 1989. Kim ma dwadzieścia lat i pracuje jako murarz. Kiedy stawia się w domu pani Nielsen. nie ma pojęcia jak bardzo zmieni jego życie ta kobieta. Bogata. seksowna. dojrzała czterdziestodwulatka.

Czuł. że wyraźnie go uwodziła. a jego nieśmiałość i brak doświadczenia bardzo ją do tego zachęcały. Wiedział. że jest dużo starsza od niego. Wiedział również. że jest mężatką. ale każda noc spędzona z nią budziła w nim prawdziwego mężczyznę. Wprowadziła go w tajniki seksualnej przyjemności. które nigdy wcześniej nie zaznał.

To nie był tylko seks… Wiedział o tym. nawet wtedy. gdy sam był już dużo starszy.

Wydawnictwo: Saga Egmont

Cena:


Poczuć ją – opowiadanie erotyczne

Autor: Slonawski Katja

Kobieta pochyla się. a ja czuję. jak jej twarz zbliża się w ciemności. Przykłada usta do linii mojej szczęki i zostawia mały ślad. Siedzę zupełnie nieruchomo. podczas gdy jej wargi formują drobną ścieżkę małych. delikatnych pocałunków w stronę mojego ucha. Niezmierna czułość i powolność jej ruchów całkowicie mnie hipnotyzują.

Podczas długiej. monotonnej jazdy pociągiem czas zdaje się płynąć znacznie wolniej. Bohaterka próbuje go wypełnić. obserwując zmieniające się za oknem obrazy. jednak w pewnym momencie jej uwagę przyciąga siedząca nieco dalej kobieta. Tajemnicza. intrygująca nieznajoma staje się bohaterką jej fantazji i z każdą chwilą jest jej coraz bliższa. W pędzącym przez ciemne tunele pociągu granica między jawą a snem. wyobraźnią a rzeczywistością zaczyna s

Wydawnictwo: Saga Egmont

Cena: 3.99parabellum prędkość ucieczki, zly tyrmand, ferdydurke książka pdf, nowela konopnickiej krzyżówka, rykoset, z nienawiści do kobiet chomikuj, kiljan, skandal w bohemii, hanna suchocka zamek, iwona majewska opiełka książki, coben klinika śmierci, aleksander nawarecki, mises, friend-zoned, deaver panika, joanna bator ciemno prawie noc pdf, książki online free, ludowa tworczosc artystyczna, kobieta bez makijazu, waldemar michorowski, goebbels apostoł diabła…