https://woblink.com/product-publication/download/153868/epub

https://woblink.com/product-publication/download/153868/epub

1:

:

Cena:


Możesz wyleczyć choroby tarczycy

Autor: Myers Amy

Prawdziwe znaczenie dziwnych objawów!

 Cierpisz na chroniczne zmęczenie? Masz ociężały umysł? Doskwiera Ci bezsenność? A może nie jesteś w stanie zrzucić niepotrzebnych kilogramów? Jeśli wyniki badań zdają się wskazywać. że wszystko jest w porządku. bardzo prawdopodobne. że masz problem z tarczycą. Na związane z nią choroby. w tym niedoczynność. nadczynność i chorobę Hashimoto. cierpi co piąty Polak.

 

Czy możesz uzdrowić tarczycę?

 Tak. to możliwe dzięki przełomowemu programowi opracowanemu przez Autorkę. Dzięki niej dowiesz się. jak naprowadzić lekarza na właściwą diagnozę. o jakie badania go poprosić i co oznaczają ich wyniki. Sam będziesz w stanie dobrać dawkę potrzebnego Ci hormonu oraz uświadomisz sobie rolę jelit. diety.

39.9: https://woblink.com/ebook/refleksologia-w-praktyce-pdf-tse-holly-154094u

Cena:szkoda niemajątkowa, 365 dni ebook za darmo, odyseusz przygody, koontz oczy ciemności, psia gwiazda, z kim tak ci będzie źle jak ze mną, jessica borys ulub, ebook historia, anna badura, powieść fiodora dostojewskiego krzyżówka, śmiały podryw pdf, ameryka łacińska kultura, anna lewandowska książki, zymonik, organizacje pozarządowe książki pdf, sport pdf, fizyka w rysunkach, prawo konstytucyjne banaszak…