Jesteś spokojem

Jesteś spokojem

Autor: Paulina Młynarska

Co się dzieje. gdy pełna życiowej pasji. niezależna i buntownicza kobieta wkroczy niechcący na ścieżkę rozwoju duchowego? Kogo na niej spotka? Z jakimi demonami zatańczy? Czy zdoła je obłaskawić? Czy joga może pomóc uporać się z traumą i uleczyć dawne rany? A jeśli tak. to jak się żyje. mając nareszcie spokój? I co to właściwie jest ten cały duchowy rozwój?

Paulina Młynarska z bezwzględną szczerością opowiada o traumatycznych przeżyciach z dzieciństwa. swoich zmaganiach z zespołem stresu pourazowego i o tym. jak odzyskała radość życia dzięki regularnej praktyce jogi (nie mylić z wygibasami celebrytek na Instagramie!).

‚Jesteś spokojem’ to zastrzyk rzetelnej motywacji do pracy nad sobą dla każdego. kto naprawdę chce odzyskać spokój. Bez lukru i udawania. że da się w tej dziedzinie cokolwiek osiągnąć. unikając wysiłku i zmierzenia się z własną strefą mroku. A wszystko to z właściwym autorce poczuciem humoru. dystansem i przymrużeniem oka. Oraz z zaskakującą polityczną puentą. ponieważ w książkach Młynarskiej prywatne zawsze jest polityczne.

Paulina Młynarska (1970) – niezależna dziennikarka i producentka telewizyjna. pisarka. felietonistka. podróżniczka. kobieta biznesu. W przeszłości także aktorka filmowa i teatralna. Zaangażowana społecznie feministka i certyfikowana nauczycielka jogi. Sama o sobie mówi. że ma na koncie już sześć życiorysów. a przecież to dopiero początek. Żyje między Azją (Indie. Nepal. Bali). dokąd zabiera kobiety w podróże połączone z praktyką jogi. a Kretą. gdzie obecnie mieszka. Matka dorosłej córki. Jej profile w mediach społecznościowych śledzi 200 000 osób. a publikowane w internecie felietony doprowadzają do białej gorączki zarówno rządzących. jak i opozycję.

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka

Cena: 32


ISBN

9788366071810: Wydawnictwo

Format

29.9: https://woblink.com/ebook/krew-swietego-sebastien-de-castell-grzegorz-piatkowski-145850u

Cena:


1

:

:

Cena:


https://woblink.com/product-publication/download/12774/epub

1:

:

Cena:


Powrót do Poziomki

Autor: Katarzyna Michalak

Ewa jest wreszcie szczęśliwa: zdobyła wymarzony domek. ma śliczną córeczkę. a u jej boku stoi wspaniały mężczyzna. Mogłoby się wydawać. że jej życie to istna sielanka i tak już będzie zawsze.

Lecz ścieżki życia nie mogą być proste…

Kiedy w pracy pojawiają się poważne kłopoty. a mąż wyjeżdża w interesach na drugi koniec świata. bajkowy świat Ewy zaczyna się rozsypywać jak zamek z piasku.

Czy uda się jej ocalić wydawnictwo przed bankructwem i uratować swoje małżeństwo? Z kim wróci z dalekiej podróży? Czy będzie to jej mąż. czy ktoś inny?

Powrót do Poziomki to ciepła. zabawna powieść o ludziach. którzy potrafią stawić czoła nawet najbardziej nieprzewidzianym kłopotom. Bo wszystko można przezwyciężyć dzięki nadziei. przyjaźni i miłości! 35.9: https://woblink.com/ebook/saga-puszczy-bialowieskiej-simona-kossak-125242u

Cena:sejm nauczycielski, mała norymberga, jakub bączek książki, mindhunter ksiazka, jak pokonać nerwicę, rany julek pdf, małżeństwo z odzysku, nierówności społeczne w polsce, leif persson, poważna sprawa, kaznodzieja pdf, byłam kochanką, greckie rozmówki, perwersyjny bogacz tom 2, marcin szumowski, harlan coben audiobook, anna augustyn…