Inwigilacja

Inwigilacja

Autor: Remigiusz Mróz

Chłopak. który zaginął kilkanaście lat temu na wakacjach w Egipcie. odnajduje się na jednym z warszawskich osiedli. Posługuje się innym imieniem i nazwiskiem. i mimo że rodzice rozpoznają w nim syna. on sam utrzymuje. że nie ma z zaginionym nic wspólnego.

 

Sytuację komplikuje fakt. że po przejściu na islam i powrocie do Polski mężczyzna znalazł się na celowniku służb. Gdy pojawiają się zarzuty. że przygotowuje zamach terrorystyczny. zwraca się o pomoc do prawniczki. która niegdyś zasłynęła obroną pewnego Roma.

 

Joanna Chyłka niechętnie podejmuje się sprawy. Słynie bowiem nie tylko z ciętego języka. ale także z niechęci do obcych. W dodatku nie jest przekonana. czy jej nowy klient w istocie nie planuje zamachu…

Wydawnictwo: Czwarta Strona

Cena: 1


ISBN

9788381358743: Wydawnictwo

Format

20.79: https://woblink.com/ebook/moja-mroczna-vanesso-kate-elizabeth-russell-184639u

Cena:


Dżentelmen w Moskwie

Autor: Amor Towles

To przez niego hrabia Rostow musiał zamienić przestronny apartament w Metropolu. najbardziej ekskluzywnym hotelu Moskwy. na mikroskopijny pokój na poddaszu. z oknem wielkości szachownicy. Dożywotnio. 

Taki wyrok wydał bolszewicki sąd.

Rostow wie. że jeśli człowiek nie jest panem swojego losu. to z pewnością stanie się jego sługą. Pozbawiony majątku. wizyt w operze. wykwintnych kolacji i wszystkiego. co dotychczas definiowało jego status. stara się odnaleźć w nowej rzeczywistości. Z pomocą zaprzyjaźnionego kucharza. pięknej aktorki i niezwykłej dziewczynki na nowo buduje swój świat. Gdy za murami hotelu rozgrywają się największe tragedie dwudziestego wieku. hrabia udowadnia. że bez względu na okoliczności warto być przyzwoitym. A największego bogactwa nikt nam nie odbierze. bo nosimy je w sobie.

1:

Cena:manwhore 3 pdf, bitwa o skandię, tess gerritsen sobowtór pdf, rosenfeldt, współczesny terroryzm, woblink.pl, robotnicy w xix wieku, cywilizacja chinska, trust again mona kasten pdf, aneta jakubiak, automatyzacja i robotyzacja procesów produkcyjnych, zła julia leisa rayven chomikuj, jerzy socha…