Weź to rzuć! Jak bezboleśnie skończyć z paleniem

Weź to rzuć! Jak bezboleśnie skończyć z paleniem

Autor: Błaszczak Magdalena

Papierosy zabijają!

Papierosy szkodzą tobie i innym w twoim otoczeniu!

Paląc krzywdzisz nie tylko siebie!

Te slogany zna doskonale każdy palacz. ale co dalej? Jak bezboleśnie pozbyć się tego paskudnego nałogu?

Twój przeciwnik – nikotyna – nie jest łatwy do pokonania. Ta książka ma ci pomóc w walce z nim. Znajdziesz w niej nie tylko praktyczne porady. ale też wszystkie dostępne metody. dzięki którym możesz rzucić ten nałóg. Wybór należy do ciebie.

Weź to w końcu rzuć!

Powodzenia!

Wydawnictwo: Burda

Cena: 35


Ostatni żywy świadek.

Autor: Hugh Aynesworth. Stephen G. Michaud

Ted Bundy to pierwszy amerykański seryjny morderca-celebryta i jedna z najbardziej przerażających zagadek w dziejach kryminalistyki. Był przystojnym. elokwentnym studentem prawa o chłopięcym uroku. Miał szanse na błyskotliwą karierę polityczną. Był jednak też drapieżnikiem i zboczeńcem. który zamordował i okaleczył przynajmniej trzydzieści młodych kobiet. Wiele z nich było studentkami. lecz dwie miały zaledwie dwanaście lat.

Wydawnictwo: Wydawnictwo Bez Fikcji

Cena: 30.75


ISBN

9788363770068: Wydawnictwo

Format

47: https://woblink.com/ebook/za-rok-bez-dlugow-iwona-wendel-176927u

Cena:opiełka, katarzyna rupiewicz, dlaczego piloci kamikadze zakładali hełmy, w co grają ludzie ebook, justyna dabkowska, nowa baśń, woźny dawniej, uwiklani, kubuś puchatek opowiadanie, battlefield 5 poradnik, książka o obozie koncentracyjnym, biohacking, ph kotler, trąf, obóz sanacyjny, alicja w krainie czarów ebook, do wszystkich chłopców, których kochałam online, karol wyszomirski, potęga podświadomości ebook, anna wierzbica, duchowni o duchownych książka…