W starym dworze

W starym dworze

Autor: Bogusław Adamowicz

Powieść łącząca elementy horroru i fantastyki. Stare zamczysko w środku lasu. upiory i postacie rodem z poprzedniego stulecia. Akcja rozpoczyna się rozważaniami grupki profesorów nad spirytyzmem i słusznością wiary w duchy. W dyskusję włącza się tajemniczy człowiek. który zaczyna snuć historię pewnego nauczyciela. który w środku dzikiej głuszy odnalazł miejsce rodem z mrocznego koszmaru.

Wydawnictwo: Saga Egmont

Cena: 12.99


Tajny Agent

Autor: Joseph Conrad

Wiktoriański Londyn przełomu XIX i XX wieku. Serce europejskiego przemysłu i rozwoju. Verloc. czyli tytułowy tajny agent. pod namową sekretarza ambasady wrogiego mocarstwa planuje krwawy zamach na Królewskie Obserwatorium w Greenwich. Jego celem jest podburzenie posad Imperium Brytyjskiego i demonstracja anarchistycznych poglądów.

‚Tajny agent’ to świetnie skonstruowany dramat psychologiczny. w którym autor wnikliwie przygląda się temu. co tak naprawdę pobudza człowieka do aktów terroru. Jest to jedyna powieść w dorobku Conrada. której akcja w całości rozgrywa się w mieście. z dala od egzotycznych wysp i wód.

Wydawnictwo: Saga Egmont

Cena: 7.99


Dzieci królowej elfów 4 – Klątwa miecza

Autor: Gotthardt Peter

Historii o elfach istnieje tyle. ile gwiazd na niebie. Oto jedna z nich.

Jest to opowieść o niewielkiej grupie elfów. które nagle znalazły się bardzo daleko od domu. Drogę powrotną zagradzają im wysokie góry i przepastne morza. Napotykają też wrogów. którzy ścigają ich bez litości.

Ale nic nie jest w stanie sprawić. żeby elfy zaniechały swojej podróży. Na przekór niebezpieczeństwu i wszelkim przeszkodom chcą dotrzeć do domu. Dzień za dniem wędrują na wschód w kierunku Krainy Elfów. gdzie zielenią się bujne lasy. a źródła tryskają życiodajną wodą.

‚Klątwa miecza’ to czwarta część serii ‚Dzieci królowej elfów’.

Wydawnictwo: Saga Egmont

Cena: 4.99


Czarownica – Ponadczasowe historie miłosne Barbary Cartland

Autor: Cartland Barbara

Markiz Aldridge jest przyjacielem księcia Walii. Ten z kolei prowadzi podwójna grę. Ma żonę . a jednocześnie nie potrafi uwolnić się spod uroku swojej oblubienicy Lady Jersey. Życie w swoistym trójkącie zdaje się być coraz bardziej męczące dla wszystkich. Żona księcia uważa lady Jersey za czarownicę. Również i markiz wpada w oko dość konsekwentnej w zalotach Nadine Brampton. Te jednak wydają się go nużyć. Markiz wyrusza w podróż do Ridge Castle. W trakcie jej trwania napotyka na coś. co go przeraża. Na swojej drodze spotyka orszak prowadzący młodą kobietę. rzekomą czarownicę. na stos. Markiz jest zaskoczony tym. co widzi. Udaje mu się wyswobodzić dziewczynę. zabiera ją ze sobą do posiadłości z lat dziecinnych. gdzie dowiaduje się o tych dziwnych „zwyczajach’.

9.99: https://woblink.com/ebook/skradzione-serce-ponadczasowe-historie-milosne-barbary-cartland-cartland-barbara-199440u

Cena:podboje wikingów, zmień myślenie a zmienisz swoje życie, natalia wilczek, osiemnaście stopni poniżej zera, zdobyć koronę opowieść o jerzym kukuczce pdf, pięciopsiaczki audiobook, carl sagan książki, william wharton książki, naciągnięte, opowieści z narnii część 4, ten dzień blanka pdf, lingwistyka kulturowa, jak się pisze codziennie, marketing wprowadzenie kotler pdf, lejdy, przedstawienie scenariusz, miloszewski gniew…