Morderczyni

Morderczyni

Autor: Sarah A. Denzil

Siedem lat temu sześcioletnia Maisie zostaje zamordowana. Odpowiedzialność za jej śmierć spada na czternastoletnią Isabel. Dziewczynka nic nie pamięta. ale na ubraniu i dłoniach ma krew Maisie. Sąd skazuje ją za morderstwo. 

Leah zaczyna pracę w szpitalu psychiatrycznym dla szczególnie niebezpiecznych przestępców. Poznaje Isabel i spędza z nią dużo czasu. Wkrótce zaczyna podejrzewać. że ktoś inny jest winien śmierci dziewczynki sprzed siedmiu lat. Jeśli tak. to kto to zrobił? I czy da się zwrócić młodej dziewczynie skradzione dzieciństwo i zdjąć z niej piętno morderczyni?

Jak daleko się posuniesz. kiedy myślisz. że morderca jest niewinny?

Nowy thriller autorki bestsellerowego „Milczącego dziecka”.

Wydawnictwo: Filia

Cena: 29.9


Wypracowania – Władysław Broniewski „Wybór wierszy”

Autor: Praca Zbiorowa

Wypracowania – Władysław Broniewski „Wybór wierszy”

Opisy wypracowań:

„Bagnet na broń” analiza i interpretacja wiersza. Poniższe wypracowanie stanowi gotową analizę i interpretację wiersza Władysława Broniewskiego „Bagnet na Broń”. Utwór ten reprezentuje typ liryki patriotycznej i tyrtejskiej. czyli takiej. która ma za zadanie wzywać do walki. budzić emocje i potrzebę działania. Wiersz stanowi apel do narodu o mobilizację do walki w obronie ojczyzny. Wypracowanie omawia całość utworu. wskazano znaczenie tytułu. Całość poparta jest cytatami. wytłumaczono budowę wiersza oraz środki artystyczne zastosowane przez autora. Wypracowanie zawiera 472 słów.

„Zagłębie Dąbrowskie” analiza i interpr

4.9: https://woblink.com/ebook/wypracowania-tadeusz-rozewicz-wybor-wierszy-czesc-ii-praca-zbiorowa-142615u

Cena:miłostki, zarządzanie finansami rutkowski pdf, heczko, imagologia, seks polaków, inspiracja bednarek, dawid zgud, anna słysz, warszawski koks ebook, polscy autorzy chomikuj, beltane ogrody, command & conquer 4: tyberyjski zmierzch, prawo dla ekonomistów, brahm, aneta jadowska, knox eve jagger pdf, negger, ktoś kto będzie cię kochał w całej twej nędznej glorii, źródła finansowania przedsiębiorstw literatura, książka pdf za darmo, ebuk libra, darmowe gazety pdf, bezpieczna przystań nicholas sparks, biblioteka ebook, upadek zachodniej cywilizacji…

2022 © Ekonomia przetrwania Theme by SiteOrigin