1

1

:

:

Cena:


Oczy zachodzące szkarłatem

Autor: Czernek Wojciech

Z dala od cywilizacji. u podnóża gór. wyrósł ośrodek wypoczynkowy. A w nim kilkoro ludzi uwięzionych przez zamieć śnieżną. zdanych tylko i wyłącznie na siebie.

Strach. niepewność i… Morderstwo. Nadchodzi coś mrocznego. coś wyjątkowego… A Ty będziesz na to patrzeć…

Misternie uknuta intryga. przeszłość upominającą się o swoje w najmniej spodziewanym momencie i samozwańczy detektyw. dla którego każda poszlaka jest cenna na wagę złota. Poznajcie Oczy zachodzące szkarłatem i dajcie się wciągnąć do gry o… Życie!

Oglądaj się za siebie. bo nigdy nie wiesz. kiedy trzeba będzie zapłacić za swoje grzechy.

‚Mówi się. że z rodziną wychodzi się najlepiej na zdjęciu. Powieść Wojciecha idealnie wpisuje się w to powiedzenie. bo kiedy głowa rodu ginie w t

4.49: https://woblink.com/ebook/nowy-rok-boleslaw-prus-197791u

Cena:


Ze wspomnień cyklisty

Autor: Bolesław Prus

„Ze wspomnień cyklisty” to utwór autorstwa Bolesława Prusa. jednego z najwybitniejszych przedstawicieli polskiej literatury pozytywizmu i współtwórcy realizmu.

Anastazy Fitulski jest zwolennikiem turystyki rowerowej. Kiedy lekarz zaleca mu aktywny wypoczynek. młody. ambitny księgowy siada na rower i wyrusza na wycieczkę za Warszawę. Jego przygody i przemyślenia opisane są z wielkim poczuciem humoru. a tekst czyta się miejscami jak wspaniały reportaż.

Wydawnictwo: Avia Artis

Cena: 12.49hans rosenfeldt, trawers remigiusz mróz, celegrat, niebieskie chachary chomikuj, anaruk audiobook, three kingdoms poradnik, audiobook erotyczny, pdf książki, oliver twist książka, mariusz próchniak, swietłana aleksijewicz nobel, baśń o wężowym sercu, książka ten dzień pdf za darmo, książka jak rzucić palenie, mroczna połowa, prosta metoda jak skutecznie pozbyć się zbędnych kilogramów, ambroziak joanna, 180 000 kilometrów przygody…