ISBN

ISBN

9788711728406: Wydawnictwo

Format

7.99: https://woblink.com/ebook/milosc-jest-kluczem-cartland-barbara-199376u

Cena:


Ojciec Goriot

Autor: Honoré de Balzac

Paryż. rok 1819. Eugeniusz de Rastignac studiuje prawo i liczy na awans społeczny. w czym wspiera go kuzynka. wicehrabina Madame de Beauséant. Jan Joachim Goriot jest emerytowanym producentem makaronu. który poświęcił majątek. by pomóc swoim córkom. Vautrin to tajemniczy propagandzista. Losy trójki różniących się od siebie mężczyzn splatają się w paryskim pensjonacie Maison Vaquer. Na próbę wystawione będą wszystkie marzenia i relacje prywatne bohaterów. Autor poddaje analizie istotę rodziny i małżeństwa. a wyniki jego dociekań nie napawają optymizmem.

„Ojciec Goriot’ powszechnie uważany jest za najważniejszy utwór Balzaka. Wchodzi w skład „Scen z życia prywatnego’ cyklu „Komedia ludzka’. w którym pisarz przedstawił czasy od rewolucji francuskiej do rządów Ludwika Filipa.

12.99: https://woblink.com/ebook/stara-basn-jozef-ignacy-kraszewski-200914u

Cena:ebooki sklep, budowa motocykla pdf, europa 1914, sztuka oficjalna, niepocieszony, śliwerski pedagogika pdf, justyna bargielska, mała baletnica, after bez siebie nie przetrwamy pdf, dionizyjski, tomasz karpowicz, czerwony pająk bonda pdf, drive kate stewart, ślepnąć od świateł świat książki, koniec drogi, japończycy wzrost, meg adams ochroniarz pdf, erp sap, mafia mokotowska…