Wszystko oprócz prawdy

Wszystko oprócz prawdy

Autor: Gillian McAllister

Czy zdarza ci się sprawdzać telefon partnera?
Czy masz do tego prawo?
I czy jesteś przygotowana na to. co tam znajdziesz?

Wszystko zaczęło się od wiadomości. Do której Rachel nawet nie chciała zajrzeć. Kocha Jacka. Spodziewa się jego dziecka. Ufa mu bezgranicznie.
Ale co się stało. to się nie odstanie. Rachel nie cofnie czasu i nie uwolni się od myśli. które nie dają jej spokoju po tym. co przeczytała.
Dlaczego Jack kłamie na temat swojej przeszłości? Co właściwie ukrywa? I czy Rachel ma prawo za wszelką cenę dociekać prawdy. zwłaszcza że sama nie gra w otwarte karty?

Pełna zwrotów akcji. nie sposób się oderwać.
‚Hello’

Doskonałość. Intrygująca i wciągająca. Wspaniały debiut.
Clare Mackintosh. autorka międzynarodowego bestsellera ‚Pozwolę Ci odejść’

Pięknie napisana powieść w stylu noir. pełna sekretów i kłamstw.
Claire Douglas. dziennikarka i pisarka

McAllister po mistrzowsku buduje napięcie. Porywająca od pierwszej do ostatniej strony.
‚Good Housekeeping’

Gillian McAllister – pisze. odkąd sięga pamięcią. Mieszka w Birmingham. gdzie pracuje jako prawniczka. Jej pierwsza powieść ‚Wszystko oprócz prawdy’ znalazła się w pierwszej dziesiątce bestsellerów ‚Sunday Timesa’.

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka

Cena: 30.4


Zwierzęta wśród nas. Jak zwierzęta czynią nas ludźmi

Autor: John Bradshaw

Autor kultowych poradników Zrozumieć psa. Zrozumieć kota i Naucz się kocie wyjaśnia. dlaczego mieszkanie pod jednym dachem ze zwierzętami od zawsze stanowi nieodłączny element człowieczeństwa. W swojej oryginalnej i niezwykle wciągającej książce John Bradshaw przygląda się często sprzecznym relacjom łączącym ludzi ze światem zwierząt.

Autor będący jednym z najwybitniejszych ekspertów w dziedzinie antropozoologii udowadnia. ze nasze relacje ze zwierzętami stanowią nieodłączna cześć ludzkiej natury. Sympatia do zwierząt stanowiła ważny element naszej ewolucji. a dziś. pozbawieni obecności tych stworzeń. ryzykujemy utrata istotnej części samych siebie.

Wydawnictwo: Czarna Owca

Cena:marley i ja, wazo, fashionista modowy szkicownik, tajemnice macierewicza, dr mosley, religie świata pdf, david icke największy sekret pdf, kamienie na szaniec cena, błękit maja lunde, problem trzech ciał, dziecko ulicy, niesamowite przygody 10 skarpetek, audiobook robinson crusoe, ekonomika turystyki panasiuk pdf, najlepsze ksiazki wojenne, ignatek szuka przyjaciela, jules bennett, wyspa skarbów robert louis stevenson, someone new laura kneidl…