Wydawnictwo Poznańskie

Wydawnictwo Poznańskie

Format: EPUB.MOBI

31.9

1:

Cena:


ISBN

9788380493636: Wydawnictwo

Format

18.65: https://woblink.com/ebook/klawisze-drauzio-varella-22599u

Cena:


https://woblink.com/product-publication/download/180233/epub

1: Autor

:

Cena:


https://woblink.com/product-publication/download/125233/epub

1:

:

Cena:


Pięć kluczy do uważnego porozumiewania się

Autor: Susan Gillis Chapman

Dziś coraz częściej nasz bezpośredni kontakt z innymi ludźmi zastępują sms-y. maile. Taka „zamknięta” komunikacja nie pozwala wykorzystać możliwości naszych i naszych rozmówców. Tymczasem dobre porozumiewanie się to podstawa każdego udanego związku – w małżeństwie. rodzinie. wśród przyjaciół i współpracowników. A praktyka uważności pomaga porozumiewać się lepiej i skuteczniej.
Pięć kluczy do uważnego porozumiewania się to: milczenie. odzwierciedlenie. zachęcanie. dostrzeganie i reagowanie.
A oto proste ćwiczenia. dzięki którym zmienisz to. jak mówisz i słuchasz:
• Klucz do uważnej obecności tu i teraz: czujne ciało. czułe serce. otwarty umysł – by wyeliminować wszystko. co nas rozprasza.
• Klucz

Wydawnictwo: Smak Słowa

Cena: 29.9


ISBN

9788381320641: Wydawnictwo

Format

29: https://woblink.com/ebook/tanczaca-w-ogniu-magda-mila-129685u

Cena:


W tajnej służbie

Autor: Lee Child

Jack Reacher. który właśnie zawitał do Atlantic City. nadaje się do tej roli idealnie. Na prośbę ambitnej agentki Secret Service przyjmuje to nietypowe zlecenie. nie mając pojęcia. że zagrożenie jest jak najbardziej realne. Prawdziwi zamachowcy są doskonale zorganizowani i gotowi na wszystko. A Reacher stanie na linii ognia.

Wydawnictwo: Wydawnictwo Albatros

Cena: 32


A jeśli to my

Autor: Adam Silvera

Po raz pierwszy na świecie. pióro w pióro. Adam Silvera i Becky Albertalli! Twórca głośnej. adaptowanej przez HBO. powieści Nasz ostatni dzień w duecie z autorką zekranizowanego Twój Simon!

Bestsellerowi autorzy. Becky Albertalli i Adam Silvera. łączą swoje umiejętności. tworząc błyskotliwą opowieść o dwóch kompletnie różniących się od siebie chłopakach. którzy nie są do końca pewni. czy los chce ich złączyć. czy rozdzielić.

Arthur jest w Nowym Jorku tylko na wakacje. a jeśli Broadway nauczył go czegoś. to tego. że wszechświat potrafi zesłać zapierający dech w piersiach romans w najmniej oczekiwanym momencie. Ben natomiast uważa. że wszechświat powinien zająć się swoimi własnymi sprawami. Jeśli faktycznie byłby po jego stronie. chłop

Wydawnictwo: Wydawnictwo Literackie

Cena: 28



the kissing booth książka pdf, tomasz jakubiak kucharz żona, pożreć, jakość życia pdf, rozwój lokalny i regionalny teoria i praktyka pdf, polish beauty, cyfrowe przetwarzanie sygnałów, darmowe ebooki mobi, literatura dla dzieci, brzydkie kaczątko hans christian andersen, mistrz i małgorzata michaił bułhakow, ballady i romanse pdf, kosiarz pratchett, dzika mrówka i tam tamy audiobook, slonce tez jest gwiazda, mroczne intrygi tom 2, olga rudnicka bibliografia, rachunkowość przedsiębiorstw, ksiazki erotyczne pdf, nikt sie nie dowie, audiobook pilipiuk, jacek banaszkiewicz, parandowski mity, zrodzona ewa olchowa pdf, maria kruger karolcia pdf…