Czas Literatury 4 (12) / 2020

Czas Literatury 4 (12) / 2020

Autor: autor zbiorowy

Jak wyjść poza własne pobliże. poza to. co oswojone doświadczeniem? Gdzie szukać wehikułu i dokąd się katapultować? W tym numerze próbujemy się zastanowić nad sposobami tworzenia sobie szans na „cośkolwiek” innego od tego. co mamy — co nie jest prostą ucieczką od tego tu (ziemskiego). 

O tym pragnieniu opowiadają na różne sposoby teksty. ich autorzy. ich gatunki. które składają się na numer 4/2020 „Czasu Literatury”: Tomasz Różycki. Kenneth Grahame’a (przeł. O. Wieczorkiewicz). Waldemar Bawołek. Mikołaj Maria Manicki; opowiadanie fantastyczne. literatura dziecięca. poezja. proza ośmielonej wyobraźni. 

Ponadto w numerze: 

Księgarnie kameralne w czasie zarazy: Księgarnia Pod Globusem

Literatury wschodnie: Piotr Tkaczenko. Irina Flige. Wasyl Stus

27.9: https://woblink.com/ebook/lecznicza-marihuana-mark-sircus-203267u

Cena:


ISBN

9788366719149: Wydawnictwo

Format

10.5: https://woblink.com/ebook/bal-w-operze-julian-tuwim-203384u

Cena:mobbing w domu, dobre audiobooki, marcin komosa, ścieżka miłości pdf, ten mężczyzna tom 3 pdf, wynaturzenia, namietne pocałunki, łacina słownik polsko łaciński, taktyczne ratownictwo medyczne, robyn carr, jelita wiedzą lepiej, uczeń zagrożony niedostosowaniem społecznym, miłosc w czasach zarazy, potwory z mitologii greckiej, księga ludzkich uczuć, platforma .net, pokaz mi marcel moss, książka krzysztof gonciarz, zemsta kobiety, lew starowicz o rozkoszy pdf, bad saint…