Zrobię to dzisiaj!

Zrobię to dzisiaj!

Autor: Bartłomiej Popiel

Czy Ty też chcesz przestać odkładać najważniejsze rzeczy w swoim życiu na później?

Jednym z największych marzeń ludzi na całym świecie jest uwolnienie się od nawyku odkładania wszystkiego na potem. Nieważne. czy pracujesz w domu. czy na etacie. Możesz nawet być osobą bezrobotną. a i tak prawdopodobnie kilka razy w tygodniu masz świadomość. że można było bardziej się zmobilizować i zrobić wszystko na czas.

Na szczęście jest w Polsce osoba. która perfekcyjnie poradziła sobie z prokrastynacją. Bartek Popiel jest człowiekiem. który pracuje 3 godziny dziennie i osiąga wyniki. o jakich mogą marzyć ci. którzy pracują po 12 godzin i sami są morderczo zapracowani. Czy można więc wyeliminować nawyk odkładania? Po lekturze ‚Zrobię to dzisiaj’ zrozumiesz. jak prawdopodobnie niewiele trzeba.

:

Cena:


Uwięziona

Autor: Marcel Proust

„Uwięziona” to piąty tom cyklu powieści Marcela Prousta „W poszukiwaniu straconego czasu”.

Wydawnictwo Avia Artis zaprasza do zapoznania się z tym niekwestionowanym dziełem literatury światowej we wspaniałym tłumaczeniu Tadeusza Boya-Żeleńskiego.

Wydawnictwo: Avia Artis

Cena: 14.49


Wszystko. czym jestem

Autor: Carver Alan Ames

W jaki sposób Eucharystia może zmienić nasze życie? Jak uczestniczyć w niej. by doświadczyć prawdziwego pokoju serca?

Autor bestsellera Oczami Jezusa dzieli się z nami przesłaniami na temat Eucharystii. które otrzymał od Pana Jezusa i Matki Bożej. To świadectwo poruszy cię i sprawi. że każda Msza Święta stanie się dla ciebie prawdziwym sakramentem miłości.

Wydawnictwo: Esprit

Cena: 24.9


ISBN

9788375829785: Wydawnictwo

Format

21.9: https://woblink.com/ebook/bog-einsteina-tadeusz-niwinski-184763u

Cena:


Himalaistka

Autor: Wojciech Wójcik

Tajemnicze morderstwo pod wierzchołkiem K2.

Wyprawa. która przeradza się w wyścig ze śmiercią.

Trwa narodowa wyprawa zimowa na K2. W decydującej fazie niespodziewanie zmienia się pogoda. Łukasz Lewicki. zmuszony do dramatycznego odwrotu spod samego wierzchołka. spada na dno lodowej szczeliny. Tam natyka się na zamarznięte ciało Iwetty Miller. znanej himalaistki. która zaginęła pół roku wcześniej. Z jej głowy sterczy czekan.

Tymczasem w Polsce wszystkie media z zainteresowaniem śledzą losy wyprawy. Majka dostaje swój pierwszy poważny dziennikarski temat i od razu trafia na bombę. Przed laty w tej samej części zbocza znaleziono ciało ojca Iwetty. który z niewiadomych przyczyn skoczył w przepaść. Czy to tylko zbieg okoliczności?

Łukasz ostatkiem sił dociera do obozu. przynosząc ze sobą telefon Iwetty. Nie wie. że to dopiero początek walki o życie. Morderca nie może dopuścić. by wskazał miejsce. gdzie znalazł ciało himalaistki. Na dzikich pustkowiach Karakorum rozpoczyna się polowanie…

Wydawnictwo: Zysk i S-ka Wydawnictwo

Cena: 36podstawowe czynności medyczne i pielęgnacyjne, public relations wiarygodny dialog z otoczeniem pdf, kwantowe uzdrawianie, olo kajak, piękny pan, narzeczona kiera cass, dewiacyjny iloraz inteligencji, ebokk, henry james portret damy, wojownicy tom 3, eric berne w co grają ludzie pdf, richard flanagan pragnienie, kroński, édouard louis, oskarzenie mroz, barbara mikulska, w czepku urodzone pdf, rodanthe, życie po życiu raymond moody, libra skawina, opowieść wigilijna książka pdf, transdyscyplinarność…