Kasy fiskalne 2020

Kasy fiskalne 2020

Autor: Praca Zbiorowa

Kasy online wprowadzono od 1 maja 2019 r.. przy czym wymiana kas starego typu na kasy online odbywa się stopniowo. Drugi etap wymiany kas w związku z epidemią został przesunięty na 1 stycznia 2021 r. Największa grupa podatników będzie zatem zobowiązana wymienić kasy w 2021 r. Nowością jest możliwość zainstalowania kasy na urządzeniu mobilnym.

Ustawodawca zmienił również zasady zgłaszania kas do urzędu skarbowego oraz ubiegania się o ulgę na ich zakup. Od 2020 r. zmieniły się także dotychczasowe zasady wystawiania faktur do paragonów. Ich nieprzestrzeganie jest zagrożone surowymi sankcjami.

W publikacji objaśniamy:

• Jak ewidencjonować sprzedaż na kasie online. w tym na kasie zainstalowanej na urządzeniu mobilnym. a także na kasach starego typu

49.9: https://woblink.com/ebook/motyle-joanna-gilewicz-josef-h-reichholf-194636u

Cena:


ISBN

9788366173699: Wydawnictwo

Format

39.9: https://woblink.com/ebook/srebrzyste-weze-marta-duda-gryc-roshani-chokshi-194739u

Cena:


Ad astra

Autor: Tadeusz Garbowski

Powieść Elizy Orzeszkowej. przybiera formę listownego dwugłosu – korespondencji między Seweryną Zdrojowską oraz Tomaszem Rodowskim. Listy Tomasza pisał początkowo Tadeusz Garbowski. jednak nie ukończył swojej części – Orzeszkowa sama dokończyła dzieło. Korespondencja dotyczy sporów światopoglądowych – bohaterowie prezentują różne stanowiska w kwestii religii. moralności czy stosunku do świata. W tle rysuje się też wątek miłosny.

Wydawnictwo: KtoCzyta.pl

Cena: 14.9


1

:

:

Cena:dieta ewy dąbrowskiej pdf, klub latających ciotek, erotyk książka pdf, zmuszona by zabić, rozmowa kwalifikacyjna po niemiecku dla opiekunek, upaniszady pdf, sprawdzian ekologia pdf, hej mala, najlepsze kasztany są, superkolekcja 25 ksiąg z przygodami tytusa i jego przyjaciół, położna z auschwitz pdf, tajemnica zielonej pieczęci, stephen king nobel, darkest dungeon ciekawostki, adam cymer, katarzyna tubylewicz, analiza finansowa przedsiębiorstwa pdf, chemia pierwiastki i związki nieorganiczne…