ISBN

ISBN

9788381795210: Wydawnictwo

Format

39.9: https://woblink.com/ebook/stambul-viktor-grotowicz-strittmatter-kai-151953u

Cena:


Dziennik singielki

Autor: Małgorzata Mroczkowska

Julia ma niecałe trzydzieści lat. kochających przyjaciół i pecha w miłości. Jest singielką z wyboru… nawet jeśli to nie ona tego wyboru zawsze dokonuje. 

Nie jest tytanem pracy – przychodzi ostatnia. wychodzi pierwsza. czasami również w środku dnia. Jej życie kręci się wokół trzech niezwykle ważnych kwestii: miłości. jedzenia i zakupów.

Gdy już wydaje się. że z pomocą Julii przyjdą aplikacje randkowe. okazuje się. że facet idealny dla niej nie istnieje. Wszyscy mężczyźni albo nie chcą kontynuować znajomości. albo zbyt szybko dążą do celu. albo mają:

• żony

• kochanki

• żony i kochanki

• żony. kochanki i na dodatek proponują sponsoring

Jak znaleźć faceta w tym zwariowanym świecie?!

Dzięki

29.9: https://woblink.com/ebook/rejs-po-szczescie-sarnowska-katarzyna-152031u

Cena:różaniec jan paweł ii, kod kapitalizmu, elon musk biografia, eugenia mandal, interna w 5 dni, lot 370, agresywność, dzieci pana astronoma karty pracy, mezczyzna od a do z, spektroskopia oscylacyjna, kłamstwo w związku psychologia, jessica meinhard, klinimetria, rykoszer, dotyk anioła książka, blisko nie za blisko, bellz, erica spindler książki, imperium ryszard kapuściński, mistrz i małgorzata epub, cukierku ty łobuzie pobierz, sztuka prowadzenia sporów…