Kolejny rozdział

Kolejny rozdział

Autor: Agata Kołakowska

Jak czuje się człowiek. który otrzymuje na skrzynkę mejlową powieść w odcinkach. która coraz bardziej przypomina jego życie?

Maciej Tarski. redaktor w uznanym wydawnictwie. przychodzi do pracy i jak co dzień odbiera pocztę. Otwiera wiadomość. która na pierwszy rzut oka nie różni się niczym od dziesiątek innych. Jednak w załączniku. zamiast książki. znajduje wyłącznie pojedynczy rozdział. wysłany przez anonimowego autora o pseudonimie XYZ. Opowieść wciąga go od pierwszego zdania. I wydaje się niepokojąco znajoma.

Kalina Milewska. popularna autorka thrillerów. cierpi na kryzys twórczy. Jej ostatnia powieść zebrała niepochlebne recenzje. o czym redaktor Tarski nie pozwala jej zapomnieć. Wydzwania do niej nieustannie. aby dowiedzieć się. jak postępują prace nad kolejną. nie kryjąc. że spodziewa się bestsellera na miarę poprzednich. 

Redaktor Tarski podejrzewa. że intrygująca korespondencja to sprawka Kaliny. wkrótce jednak wychodzi na jaw. że jest w błędzie. 

Kalina i Maciej zaczynają się niepokoić. Kto bawi się ich kosztem? Kto wie tak wiele o ich dotychczasowym życiu? I o tym. co w nim nastąpi wkrótce… 

Podejrzewają wszystkich. znajomych i członków rodzin. Wraz z kolejnymi rozdziałami powieści dociera do nich. jak niewiele wiedzą o sobie i jak bardzo zapętlili się w rzeczywistości.

Czy książka anonimowego autora pomoże im rozwiązać życiowe problemy? Czy poznają tożsamość tajemniczego XYZ-a?

Agata Kołakowska (ur. 1984) – wrocławianka z urodzenia i zamiłowania. Autorka powieści obyczajowych; do tej pory ukazały się: „Patrycja”. „Przyjaciółki”. „Siódmy rok”. „Niechciana prawda”. „Płótno”. „Wszystko co minęło”. „Zaciszny Zakątek”. „We dnie. w nocy”. „Niewypowiedziane słowa” i „Igraszki z losem”.

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka

Cena: 28


Medytacja buddyjskiego mnicha. Życzliwość. która wraca

Autor: Brahm Ajahn

Autor zdradza buddyjskie techniki medytacyjne pozwalające ubogacić życie każdego człowieka. Dzięki jego ponadczasowym poradom uwolnisz się od przymusu przejmowania kontroli nad wszystkimi aspektami życia i odpowiednio ustawisz swoje priorytety. Poprzez medytację wprowadzisz do swojego życia spokój i harmonię. Zaczniesz w pełni doświadczać każdej przeżywanej chwili i przestaniesz żyć przeszłością. jak również tym. co ma dopiero nastąpić. Wśród proponowanych technik Autor prezentuje medytację metta i rozszerzanie miłości na tych. których się kocha i nie tylko. Uda Ci się także wyeliminować blokady. niechęć czy gniew. a zastąpisz je mocą życzliwości. która do Ciebie powróci. gdy będziesz jej najbardziej potrzebował. Buddyjska recepta na lepsze życie.

19.99: https://woblink.com/ebook/skorumpowani-don-winslow-32057u

Cena:


Macbeth

Autor: Jo Nesbø

Lata70..skorumpowane miasto pełne przestępców. Macbeth. jeden z niewielu nieprzekupnych policjantów. jest dowódcą jednostki specjalnej. Po niebezpiecznej akcji przeciwko handlarzom narkotyków zaczyna piąć się po szczeblach kariery. Wspiera go Lady. piękna i wpływowa właścicielka kasyna. Mężczyzna w młodości zmagał się z problemem narkotykowym. ale uzależnienie od władzy okazuje się znacznie bardziej niebezpieczne…

Wydawnictwo: Wydawnictwo Dolnośląskie

Cena: 32.92


Dochodzę. Odkryj. co sprawia ci przyjemność

Autor: Roberta Rossi

Tę książkę napisało 16 000 kobiet!

Roberta Rossi. włoska seksuolożka i przewodnicząca Włoskiej Federacji Seksuologicznej. zamieściła w internecie ankietę. w której zadała kobietom najbardziej intymne pytania dotyczące seksualności. Wszystko po to. żeby dowiedzieć się. z jakimi problemami się borykają. Spodziewała się tysiąca odpowiedzi – otrzymała ich ponad

szesnaście tysięcy.

Okazało się. że kobiety mają ogromną potrzebę rozmowy o seksie. orgazmie i odczuwaniu przyjemności.

Na podstawie ich doświadczeń. wątpliwości i lęków powstał niezwykły. napisany przez kobiety dla kobiet. poradnik przełamujący tabu i odpowiadający na pytania. których często nie mamy odwagi zadać.

Dochodzę… to przewodnik po kobiecej seksualn

15: https://woblink.com/ebook/vincent-sarah-brianne-189339u

Cena:


Zabij mnie znów

Autor: Rachel Abbott

To mogło przytrafić się tobie. Następnym razem. kto wie… Kiedy całe twoje życie okazuje się kłamstwem. komu możesz zaufać? Nic nie przygotowało Maggie na to. że pewnego dnia wróci do domu. a jej mąż Duncan po prostu zniknie. zostawiając ich dzieci zupełnie same. Jego telefon nie odpowiada. a Maggie nie ma pojęcia. co się z nim stało. Potem odkrywa. że nie tylko ona go szuka. Kobieta. która wygląda dokładnie tak jak ona. zostaje brutalnie zamordowana. Wkrótce Maggie zda sobie sprawę z tego. jak mało wie o swoim mężu… Czy powinna mu ufać na przekór wszystkiemu?

Wydawnictwo: Filia

Cena: 29.9


Trzy po trzy

Autor: Mikołaj Milcke

Są takie chwile. gdy wydaje się. że gorzej być nie może. Właśnie w takim momencie spotykamy w „Trzy po trzy” geja w wielkim mieście. Mimo że bohater wciąż idzie pod wiatr. nie pozwala się złamać i znów wyrusza na poszukiwania. Czego? Spokoju. szczęścia. prawdy i ramion. w których to wszystko znajdzie. I nie zamierza przy tym iść na żadne kompromisy! W jego życiu jest czterech mężczyzn: Wiktor. Eryk. Arek i Leszek. Czy któremuś z nich uda się spełnić wszystkie pragnienia i oczekiwania bohatera? Czy może będzie musiał zadowolić się okruchami i „otwartym związkiem”? Tymczasem czeka na niego kolejna przykra niespodzianka od losu: śmierć ojca. która jednak zamiast smutku przynosi… ulgę. Jak bardzo trzeba skrzywdzić własne dziecko. by nie chciało pamiętać o rodzicu? I jak dobrze t

Wydawnictwo: Avia Artis

Cena: 3.99


ISBN

9788366338784: Wydawnictwo

Format

29.9: https://woblink.com/ebook/wloskie-lato-carrie-elks-153829u

Cena:


ISBN

9788376488813: Wydawnictwo

Format

24.9: https://woblink.com/ebook/pomniejsze-bostwa-terry-pratchett-19979u

Cena:jak rozmawiać o książkach których się nie czytało, najwyższą trafność zewnętrzną mają badania, ksiazki mobi, zwyczaj praktyka, gry 2 wojna światowa do pobrania za darmo, becky albertalli, szamałek, stefan żeromski syzyfowe prace, poniżenie stylo fantome pdf, hashi detoks, strona z ebookami, lucyna olejniczak książki, katarzyna rygiel, molicka bajkoterapia…