Pochłaniacz

Pochłaniacz

Autor: Katarzyna Bonda

Zima 1993. Tego samego dnia. w niejasnych okolicznościach. ginie nastoletnie rodzeństwo. Oba zgony policja kwalifikuje jako tragiczne. niezależne od siebie wypadki. Wielkanoc 2013. Po siedmiu latach pracy w Instytucie Psychologii Śledczej w Huddersfield na Wybrzeże powraca Sasza Załuska. Do profilerki zgłasza się Paweł „Buli” Bławicki. właściciel klubu muzycznego w Sopocie. Podejrzewa. że jego wspólnik – były piosenkarz i autor przeboju Dziewczyna z północy – chce go zabić. Załuska ma mu dostarczyć na to dowody. Profilerka niechętnie angażuje się w sprawę. Kiedy jednak dochodzi do strzelaniny. Załuska zmuszona jest podjąć wyzwanie. Szybko okazuje się. że zabójstwo w klubie łączy się ze zdarzeniami z 1993 roku. a zamordowany wiedział. kto jest winien śmierci rodzeństwa. Jednym z kluczy do rozwiązania zagadki może okazać się piosenka sprzed lat.  

Wydawnictwo: MUZA SA

Cena: 31.99


ISBN

9788366134980: Wydawnictwo

Format

29.9: https://woblink.com/ebook/tacet-a-mortuis-elite-kings-club-tom-3-amo-jones-145659u

Cena:


ISBN

9788380535367: Wydawnictwo

Format

15.5: https://woblink.com/ebook/randka-z-hugo-bosym-agnieszka-lingas-loniewska-142137u

Cena:


Autostopem przez Galaktykę

Autor: Douglas Adams

Kultowa powieść science fiction. w której autor połączył wizyjną fantastykę ze zwariowanym brytyjskim humorem w stylu Monty Pythona

W tej niezwykłej. pełnej fantazji i humoru książce opowiedziana została historia Arthura Denta i Forda Prefecta. którzy po zniszczeniu Ziemi udają się w galaktyczną podróż. posługując się przewodnikiem Autostopem przez Galaktykę.

Pewnego dnia młody Ziemianin Arthur dowiaduje się z zaskoczeniem. że jego najbliższy przyjaciel Ford jest kosmitą. a Ziemia niemal za chwilę zostanie zniszczona. gdyż znajduje się na trasie planowanej międzygalaktycznej autostrady. Jak mu przekazuje beznamiętnie przyjaciel. informacja o tych planach została już dośc dawno wywieszona w jakimś galaktycznym urzędzie na planecie Alfa Centauri. tyle że Zie

:

Cena:


Co kryją jej oczy

Autor: Sarah Pinborough

Bez względu na wszystko nie zdradzaj zakończenia!

Nie ufaj tej książce…

Nie ufaj tej historii…

Nie ufaj sobie.

Tylko mąż i żona wiedzą. co się dzieje w ich małżeństwie. A jeśli nawet oni nie znają prawdy? David i Adele wydają się parą idealną. Ceniony psychiatra i jego olśniewająco piękna. zapatrzona w męża żona budzą powszechny zachwyt. Ale dlaczego on zamyka ją w domu?

I dlaczego ona ukrywa przed nim nową przyjaciółkę? Louise. nowa sekretarka Davida daje się wciągnąć w orbitę tej dziwnej pary – z nią się przyjaźni. z nim romansuje. I coraz bardziej utwierdza się w przekonaniu. że w związku tych dwojga dzieje się coś bardzo złego. Ale Louise nie zdaje sobie sprawy z zasięgu tego zła ani z tego. jak daleko może się posunąć ktoś zakochany na śmierć i życie.

„Co kryją jej oczy” to mroczny thriller. w którym napięcie rośnie powoli i nieubłaganie. aż do niespodziewanego zwrotu akcji. który stawia na głowie tę historię miłosnego trójkąta – a także sposób. w jaki patrzysz na świat.

Proza Pinborough tętni życiem i emocjami. które udzielają się czytelnikowi. Nie mogłem się oderwać.

Stephen King o Sarah Pinborough

Mroczna. wciągająca. z zaskakującym zakończeniem. Sarah Pinborough stanie się waszą nową obsesją.

Harlan Coben

Mroczna i niepokojąca. Ta powieść zdominuje twoje życie.

Joe Hill

Sarah Pinborough to literacki kameleon o zdumiewającej sile sugestii i wdzięku. Może nawet złamać ci serce.

Neil Gaiman

W chwili. gdy wydaje ci się. że już wszystko rozumiesz. Pinborough stawia fabułę na głowie… Zakładam się o wszystko. że NIGDY nie odgadniesz zakończenia.

Sam Baker

Jeśli ta książka nie zostanie thrillerem roku. to nie ma sprawiedliwości.

Sarah Lotz

Mistrzowska narracja. która iskrzy się napięciem aż do eksplozji na koniec. Cudownie niepokojąca.

Angela Clarke

Najbardziej niepokojący thriller roku… Przeczytaj jak najszybciej. zanim ktoś zdradzi ci zakończenie.

John Connolly

Rozkosznie mroczna love story. a przy tym wstrząsająca. zabawna i emocjonująca. Witajcie w świecie Sarah Pinborough.

Sarah Langan

Współczesny trójkąt miłosny z tak wieloma zakrętami. że zaczniecie się zastanawiać. czy ta konkretna figura geometryczna ma więcej niż trzy wierzchołki. Mistrzostwo w żonglowaniu nastrojami i dowód. że każdy kij ma dwa końce. I to zakończenie. o rany! Najnowsza powieść Pinborough sprawiła. że zacząłem podawać w wątpliwość wszystko. A rozwiązanie zagadki przeraziło mnie bardziej niż początkowa niepewność. Uwielbiam „Co kryją jej oczy”. To nowoczesny thriller o trójkącie miłosnym. Byłby z niego cholernie dobry film.

Josh Malerman

Sarah Pinborough – angielska pisarka. autorka bestsellerowych horrorów i thrillerów. m.in. książek z serii „Torchwood”. scenarzystka. Pod pseudonimem Sarah Silverwood pisze powieści dla młodzieży.

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka

Cena: 32


Cuda za rogiem

Autor: Higashino Keigo

Yūji Namiya przez wiele lat prowadził mały sklep osiedlowy. Ludzie przychodzili do niego nie tylko po to. żeby zrobić zakupy. ale też po radę w trudnych sytuacjach życiowych. Odbywało się to w dość nietypowy sposób. Listy z pytaniami wrzucali do sklepu przez otwór w rolecie. a odpowiedzi odbierali ze skrzynki na mleko. Po śmierci właściciela budynek opustoszał. a o panu Namiyi zapomniano.

Kilkadziesiąt lat później troje złodziei – Shōta. Atsuya i Kōhei – trafia do dawnego sklepu. szukając kryjówki. Kiedy zmęczeni i głodni przeszukują stare półki sklepowe. wydarza się coś niespodziewanego: ktoś wrzuca do sklepu list. Okazuje się. że młoda kobieta prosi w nim o poradę. Kiedy zaskoczeni rabusie próbują zrozumieć sytuację. odkrywają. że list przyszedł do nich z pr

:

Cena:



zamek z piasku ktory runal, pomnik cesarzowej achaji, psychologia społeczna książki, chyłka kasacja książka, pani hyde, felix net i nika oraz gang niewidzialnych ludzi ebook, dorota gellner książki, archiwum x książka, joe abercombie, rozmowy z psychopatami pdf, kodeks pracy 2018 z komentarzem pdf, nieetyczne zachowanie, jędrzej brewiarz, roman kołtoń córka, czerwone krzesło książka…