Droga. którą przeszłam

Droga. którą przeszłam

Autor: Agata Przybyłek

Każda jej książka niesie ogromny ładunek emocjonalny. Agata Przybyłek kolejny raz udowadnia. jak zaskakujące scenariusze potrafi napisać życie.

Alicja i Dawid są młodym małżeństwem. które cierpi po stracie dziecka. By poradzić sobie z bolesnymi wspomnieniami. wyprowadzają się za miasto. W pobliżu urokliwej zieleni. stawów i starych drzew. Alicja zaczyna odzyskiwać spokój ducha. Zamierza cieszyć się nowym życiem. lecz niespodziewanie wszystko. przed czym uciekała. powróci. Czy uda jej się przegonić duchy przeszłości?

Stefania niczego nie pragnęła w życiu bardziej niż matczynej miłości. Co stało się z małą dziewczynką dorastającą w domu pozbawionym ciepła? Kim jest dziś ta kobieta? I w jaki sposób jej losy splotą się z życiem Dawida i Alicji? 

Każde

33: https://woblink.com/ebook/obiecaj-ze-wrocisz-beata-majewska-206710u

Cena:


:

:

Cena:


Wielki Następca. Niebiańskie przeznaczenie błyskotliwego towarzysza Kim Dzong Una

Autor: Anna Fifield

Zakulisowa opowieść o karierze najbardziej tajemniczego tyrana świata

Odkąd rozniosła się wieść. że Kim Dzong Un przejmie schedę po ojcu. narosła wokół niego gruba warstwa mitów i przypowiastek propagandowych. W wieku trzech lat przyszły Wielki Następca miał posługiwać się bronią. w wieku sześciu – ujeżdżać najdziksze konie. a jako dziewięciolatek – pokonać mistrza Europy w wyścigach motorowodnych.

Mało kto wierzył. że niedoświadczony. chorowity chłopiec wychowywany w izolacji od świata zdoła utrzymać władzę w państwie. Tymczasem nie tylko przetrwał. ale i doskonale sobie radzi.

Jak wyglądało dzieciństwo Kim Dzong Una? Skąd wzięła się legenda o boskim pochodzeniu rodu Kimów? Dlaczego siostra Wielkiego

9.9: https://woblink.com/ebook/z-historia-na-szlaku-zabytki-w-polsce-ktore-warto-zobaczyc-praca-zbiorowa-pod-redakcja-tomasza-leszkowicza-31380u

Cena:


ISBN

9788364846885: Wydawnictwo

Format

13.7: https://woblink.com/ebook/projekt-zdrowie-anders-hansen-carl-johan-sundberg-29064u

Cena: Carl Johan Sundberg


12.5

https://woblink.com/ebook/prezent-louise-jensen-31279u: https://woblink.com/product-publication/download/31279/epub

:

Cena:teksty filozoficzne, listonosz (powieść), melodia tekst, system gospodarczy definicja, diana palmer nieodparta pokusa pdf, złączeni nienawiścią pdf freedisc, de barbaro książki, prawo i pięść, książka o pablo escobar, dennett świadomość, ostatni mohikanin pdf, krajewski kryminał, nagroda nobla z literatury, bez litości i przebaczenia, igor brejdygant szadź, katie melua ketevan, magiczne drzewo tom 2, biega krzyczy pan hilary gdzie są moje okulary, depresja książka, ebook kup, książki warte polecenia, w paszporcie krzyżówka…