Ludzkość poprawiona

Ludzkość poprawiona

Autor: Grzegorz Lindenberg

Rozwój nauki i technologii w ostatnich latach jeszcze bardziej przyspieszył. Wkrótce świat będzie wyglądał zupełnie inaczej. Nawet człowiek za kilkanaście lat może diametralnie różnić się od tego. kim jest dzisiaj. Ingerencje w DNA roślin. zwierząt i ludzi staną się powszechne. Z jednej strony pozwoli to na eliminację setek śmiertelnych chorób. z drugiej da szansę na ukształtowanie człowieka według naszych oczekiwań. Sztuczna inteligencja gwałtownie się rozwija i przejmuje coraz więcej naszych obowiązków. Świat. w którym nie będziemy musieli pracować. to niedaleka przyszłość. bo specjaliści dążą do tego. aby jak najszybciej stworzyć AI co najmniej równą ludzkiej.

Możemy negować te procesy. ale nie zmieni to faktu. że one już się dzieją. Będziemy

31.5: https://woblink.com/ebook/porwania-monika-slawecka-187481u

Cena:


Teraz albo nigdy

Autor: K.A. Linde

Byłam po prostu siostrzyczką jego przyjaciela. Ale on zawsze był dla mnie kimś więcej.

Po dwunastu latach usychania z tęsknoty za jego beztroskim uśmiechem. błękitnymi oczami i zniewalającym urokiem postanawiam wziąć sprawy w swoje ręce – i kompletnie marnuję szansę.

Kto mógł przypuszczać. że zniewalający Patrick Wright postanowi być dżentelmenem. kiedy pierwszy raz znajdę się naga w jego łóżku? Z pewnością nie ja. Kiedy jednak ląduję tam ponownie. żadne z nas nie zamierza się zatrzymać.

Jest tylko jeden problem: nikt nie może wiedzieć. Zwłaszcza moi trzej starsi bracia. Jeśli to odkryją. rozpęta się piekło.

Będę więc przestrzegać naszej tajemnicy.

Bo chcę go mieć tu i teraz.

Wydawnictwo: Burda

Cena: 31sandi lynn na zawsze pdf, kant krytyka czystego rozumu, niezwykli ludzie, holly webb książki, porządek świata, paszyńska, noce waniliowych myszy, oskar i pania róża wolne lektury, anne b. ragde, the perfect game rozgrywka, content marketing i social media: jak przyciągnąć klientów, starożytna polska, it ends with us pdf, jak skutecznie rzucić palenie allen carr pdf free, niszczący sekret pdf, różowa czekolada paufer…