1

1

:

:

Cena:


Rozmowy z dzieckiem

Autor: Justyna Korzeniewska

Kiedy dziecko zadaje rodzicowi pytania dotyczące sfery intymnej. czyli seksu i miłości oraz trudnych kwestii społecznych. jak przemoc. pedofilia. prostytucja czy śmierć reaguje on zazwyczaj zażenowaniem i bezradnością.Jak zmienić tę sytuację i podchodzić do trudnych rozmów z dzieckiem jak do ciekawego wyzwania. pogłębiania więzi. troskliwego przygotowywania go do życia? W jaki sposób informując dziecko o trudnych zjawiskach społecznych i niebezpieczeństwach nie wzbudzać niepokoju. nie burzyć pozytywnej wizji świata. nie odbierać typowego dzieciom optymizmu?W książce tej rodzice znajdą przystępne wyjaśnienia prawidłowości rozwoju emocjonalnego dziecka. o jakich należy pamiętać omawiając z nim trudne kwestie. Najbardziej pomocne będą przykłady odpowiedzi na dociekliwe trudne

:

Cena:


Nie-Boska komedia

Autor: Zygmunt Krasiński

Dramat romantyczny Zygmunta Krasińskiego napisany w 1833 r.. a wydany w 1835 r. w Paryżu. Początkowo utwór miał nosić tytuł „Mąż” i być pierwszą częścią trylogii.

Głównym bohaterem „Nie-Boskiej komedii” jest Mąż (hrabia Henryk). Pierwsza i druga część utworu przedstawia jego życie osobiste. trzecia i czwarta – jego udział w wydarzeniach społecznych i historycznych.

Mąż bierze ślub z kobietą. którą – jak mu się wydaje – kocha. Czuje się jednak poetą. pragnie tworzyć prawdziwą poezję. Żyje marzeniami. stąd tak łatwo szatanowi opętać jego duszę. Zsyła mu Dziewicę – będącą dla Męża uosobieniem żywej poezji i piękna. Porzuca zrozpaczoną Żonę i rusza z Dziewicą. Ta niemal doprowadza go do zguby.

Wydawnictwo: Drageus

Cena: 25.52


Hak

Autor: Jeffery Deaver

Jesteś pewien. że nie można na ciebie znaleźć żadnego haka?

Dwóch bezwzględnych zawodowców w morderczej rozgrywce. która zdecyduje o życiu lub śmierci niewinnego detektywa i jego rodziny.

Kiedy FBI dowiaduje się. że Henry Loving. płatny morderca i „zbieracz” wynajmowany do wydobywania informacji od ofiar. otrzymał zlecenie porwania Ryana Kesslera. detektywa stołecznej policji. policjantowi i jego rodzinie zostaje przydzielona ochrona. Nie wiadomo. kto jest zleceniodawcą. nie wiadomo. jakie informacje chce uzyskać. Osobą odpowiedzialną za ochronę jest Corte. funkcjonariusz specjalnej agencji rządowej. który dobrze zna brutalne metody Lovinga – kilka lat wcześniej ‚zbieracz’ zamordował bliską mu osobę. Corte. miłośnik gier i błyskotliwy strateg. rozpoczyna pojedynek z dawnym przeciwnikiem. wiedząc. że musi po

Wydawnictwo: Jaguar

Cena: 32


W obronie lewicowego populizmu

Autor: Mouffe Chantal

Żyjemy w czasach powszechnego triumfu populizmu. w którym „lud” zostaje przeciwstawiony jakimś „elitom”. Polityczna oligarchia próbuje z nim walczyć. broniąc społecznego status quo. Chantal Mouffe dowodzi jednak. że jedyną skuteczną odtrutką na nacjonalistyczny populizm prawicy jest populizm lewicy skupiony m.in. na powszechnym poczuciu równości. „Populistyczny moment” to również zdaniem autorki świetna okazja. by zmierzyć się z powrotem polityczności po latach panowania postpolityki.

Wydawnictwo: Krytyka polityczna

Cena: 25


ISBN

9788380695993: Wydawnictwo

Format

27.4: https://woblink.com/ebook/sakrament-niedoskonaly-anna-karpinska-16005u

Cena:michał thlon, przetrwać belize, przygody w świecie minecrafta, remigiusz mróz ebook za darmo, król duch słowacki, książka kochaj, pr polityczny, e-biblioteka, gorzkie gody, maria trojanek, kształcenie pielęgniarek, paulina świst sitwa, silnik samochodowy budowa, m leighton, noce waniliowych myszy, jestem dzieckiem książek, adam kałuża, jego orgazm później, chris carter bibliografia, słodkie rozkosze pdf, kapitał ludzki pdf, syn saula, pamiętnik czarnego noska opracowanie, korwin mikke książki…