Miłość w kasztanie zaklęta

Miłość w kasztanie zaklęta

Autor: Monika A. Oleksa

Wierzę w to. że miłość jest nieśmiertelna. Nie istnieją dla niej czas ani żadne granice. Ona trwa. wbrew nam. wbrew zwątpieniu. wbrew zdrowemu rozsądkowi. wbrew wszystkiemu.

Miłość w kasztanie zaklęta to piękna powieść o miłości. która musi przetrwać mimo przeciwności losu. O trudnych decyzjach. ludzkich słabościach i umiłowaniu życia. O dostrzeganiu niedostrzegalnego.

Marta. samotna trzydziestoparoletnia nauczycielka. ma przyjaciół. plany i marzenia. ale nie ma nikogo bliskiego. z kim mogłaby się nimi dzielić. Przedwczesna śmierć rodziców. a potem odejście ukochanej babci pozostawiły w niej głęboki ślad oraz poczucie ulotności i kruchości ludzkiego życia. Marta wie jednak. że wszystko ma swój czas. i dlatego czeka na księcia z bajk

24.9: https://woblink.com/ebook/dzieciece-dusze-christine-nightingale-177651u

Cena:


ISBN

0088377795651: Wydawnictwo

Format

29.9: https://woblink.com/ebook/tetniace-serce-selma-lagerlof-170853u

Cena:


Dolar drożeje!

Autor: Scherret Felix

Dolar drożeje! jest fascynującą powieścią. której największą wartość stanowi fakt. że oferuje jedyny w swoim rodzaju wgląd w sytuację Wolnego Miasta kilka lat po wojnie. Dostarcza dużo nieznanych do dziś faktów. przede wszystkim jednak pokazuje atmosferę panującą wtedy w Gdańsku. pokazuje ludzi tego czasu. życie codzienne i mentalność. Prawdopodobnie jest też powieścią z kluczem. chociaż dzisiaj już trudno odgadnąć tożsamość występujących w niej postaci.

Wydawnictwo: słowo/obraz terytoria

Cena: 23


ISBN

9788379454532: Wydawnictwo

Format

27.99: https://woblink.com/ebook/dziewczyna-misia-klaudia-iwanicka-krystyna-podleska-177930u

Cena: Krystyna Podleskapolska scena, życie pasterza, paulo coelho weronika postanawia umrzeć, tygrys i róża pdf, lepsza połowa, prawo własności intelektualnej pdf, metoda mnemotechniczna, glosy natury, gajdziński, ebook biblioteka, powtórka do egzaminu gimnazjalnego fizyka, dragon age 2 nocne koszmary, mika waltari książki, a plague tale innocence poradnik, zarzadzanie produktem, test osobowsci, motywy romantyzmu…