Zapomnij o mnie

Zapomnij o mnie

Autor: K.N. Haner

Pierwszy gorący tytuł New Adult od bestsellerowej autorki K. N. Haner!

Przeprowadzka do Nowego Jorku jest dla 28-letniego Marshalla szansą na odcięcie się od dawnego życia i błędów. które popełniał w młodości. Nowa praca. nowe miejsce. nowe życie. Kiedy Marshall dowiaduje się. że para studentów szuka współlokatora. nie zastanawia się długo i w ten sposób poznaje piękną Sarę.

Dziewczyny nie odstraszają tatuaże i groźny wygląd Marshalla. wręcz przeciwnie. zaczyna go prowokować i budzić w nim uczucia. których nie wzbudziła w nim dotąd żadna kobieta. Okazuje się jednak. że Sara skrywa wiele sekretów i że wkrótce wciągnie Marshalla w niebezpieczną grę.

Odkrywając kolejne tajemnice Sary. chłopak szybko zrozumie. że dziewczyna jest na krawędzi i że potrzebuje pomocy. Jednak w tej grze po

29.99: https://woblink.com/ebook/golem-gustav-meyrink-jerzy-lozinski-18266u

Cena:


Madame (2021)

Autor: Antoni Libera

Powieść uhonorowana Główną Nagrodą w pierwszej edycji konkursu Wydawnictwa Znak. wyróżniona Nagrodą im. Andrzeja Kijowskiego (1999) i wybrana spośród 123 utworów zgłoszonych z całego świata do finałowej siódemki IMPAC Dublin Literary Award (2002). Przełożona dotychczas na 21 języków.

 

Sensacja w Polsce… rzecz znakomicie napisana i zmuszająca do myślenia. Można ją czytać naraz jako thriller. fascynującą historię miłosną. a także jako komiczną powieść polityczną i społeczną satyrę. Spełniając bardzo wysokie standardy artystyczne. daje głęboki wgląd w rozmaite dziedziny i sprawy – od psychologii wieku młodzieńczego po ideologiczną klęskę komunizmu.

Stanisław Barańczak (o wydaniu amerykańskim)

 

Ożywcza. nadzwyczaj zajmująca książka… L

:

Cena:


Śmierć w La Fenice

Autor: Donna Leon

Donna Leon jest amerykańską autorką powieści kryminalnych. Wiele podróżowała. Osiadła we Włoszech. nie opodal Wenecji. gdzie w tamtejszej filii uniwersytetu Maryland wykłada literaturę angielską.

Głównym bohaterem Śmierci w La Fenice oraz następnych powieści. tworzących już całą serię. jest wenecjanin. komisarz Guido Brunetti. który dla czytelników stał się drugim Maigretem.

To właśnie Wenecja. jej specyficzna atmosfera. ulice. kanały. miejscowe gazety. tworzą klimat tej wciągającej historii; komisarz Brunetti zaś. uosabiający staroświecką moralność. ‚poprawność polityczną’ i śródziemnomorski styl życia. jest postacią wzbudzającą całkowite zaufanie. Śmierć w La Fenice. której akcja rozgrywa się w słynnej operze. w 1991 roku została uhonorowana japońską nagrodą Suntory jako

Wydawnictwo: Zysk i S-ka Wydawnictwo

Cena: 27fast lane milionera, skazany na góry, ogień i krew część 1, ewa włodarczyk, ratownik medyczny po niemiecku, dzienniki lodu, oficyna a wolters kluwer business, sławomir mp3, kurt cobain biografia, slovník, leksykograf, imperium zła film, wiecej czerwieni, czasy język francuski, rehab osiatyński…

2021 © Ekonomia przetrwania Theme by SiteOrigin