W cieniu zła

W cieniu zła

Autor: Paweł Wolak

Nowy elektryzujący thriller Alexa Northa. autora bestellerowego Szeptacza. który znalazł się na krótkiej liście CWA Daggers 2020.

„Jeżeli podobał wam się Szeptacz. ta książka was zachwyci”.

Alex Michaelides

Rytualne morderstwo. nawiedzone przez złe moce miasteczko. budząca paniczny strach postać Czerwonorękiego oraz przytłaczająca atmosfera nadciągającej katastrofy. Ta historia wciąga. trzyma w napięciu. hipnotyzuje złowieszczą scenerią i przyprawia o gęsią skórkę.

Niepozorna dzielnica Gritten Wood ma mroczną przeszłość. Dwadzieścia pięć lat temu doszło tu do bestialskiego morderstwa o podłożu rytualnym. w którym uczestniczyło kilku nastolatków. Policji udało się zatrzymać jednego ze sprawców. drugi. Charlie. zniknął w tajemniczych okolicznościach.

Paul

Wydawnictwo: Wydawnictwo Literackie

Cena: 32.9


Jak zdradzają Polacy

Autor: Zuzanna Szulc

Pierwsza książka o kulisach pracy detektywa.

Szokująca opowieść o pracy prywatnego detektywa. który śledzi zdradzających.

Zdrada. czyli drugie życie. Każdy o tym słyszał. Niektórzy to zrobili. A są i tacy. którzy się w tym wyspecjalizowali. I wtedy pomóc może tylko detektyw.

Czasami romans bywa jeden i krótki. a czasami skłania ludzi do zorganizowania sobie długiego. alternatywnego. równoległego życia. Czasami zdradzany małżonek ma pewność. że partner jest nieuczciwy. a czasami tylko podejrzenie. Bohater książki Dariusz Korganowski przekonuje. że wtedy należy rozważyć wizytę u profesjonalnego prywatnego detektywa. Tylko w ten sposób dowody. będą miały sprawczą moc procesową i zostaną uwzględnione przez sąd na przykład w trakcie sprawy rozwodowej.

Facet. który piętnaście lat miał drugą rodzinę. romans w korporacji. ksiądz nieuznający celibatu. przyjaciółka domu. która zastępowała żonę czy szwagier sypiający z żoną brata – autentyczne historie i brak tematów tabu.
Czy istnieje zdrada doskonała? Podobno nie. ale ‚Jak zdradzają Polacy’ zawiera cały szereg wskazówek dla obu stron – zdradzających i zdradzanych. Jakie ślady zostawia zdradzający. czego nie widzi zdradzany i dlaczego detektyw musi być też psychologiem? Nieocenzurowana opowieść. po której zastanowisz się. czy zdradzić i jak nie być zdradzanym…
I czy zawsze otwierać drzwi dostawcy pizzy…

Zuzanna Szulc – dziennikarka i autorka publikacji o tematyce kryminalnej. a z wykształcenia rusycystka wciąż czynna zawodowo. Współautorka internetowego programu kryminalnego ‚Podejrzani’ na platformie YouTube i książki ‚Świadek koronny. Sprzedał Carringtona. króla spirytusu’.

Patryk Szulc – dziennikarz śledczy. z wykształcenia prawnik. Specjalizuje się w tematyce przestępczości zorganizowanej. Dawniej związany m.in. z ‚Gazetą Wyborczą’ i ‚Dziennikiem Łódzkim’. Publikował też w ‚Dzienniku Gazecie Prawnej’ oraz magazynach kryminalnych ‚Reporter” i ‚Detektyw’. Twórca internetowego programu kryminalnego ‚Podejrzani’ na platformie YouTube i współautor książki ‚Świadek koronny. Sprzedał Carringtona. króla spirytusu’.

Dariusz Korganowski – były funkcjonariusz policji pionów dochodzeniowo-śledczych i operacyjno-rozpoznawczych. Absolwent Szkoły Policji w Pile. Po odejściu ze służby w 2011 roku prywatny detektyw. specjalizujący się w sprawach kryminalnych i zdradach małżeńskich. Założyciel grupy TOP Detektyw.

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka

Cena: 29.6duma i uprzedzenie fili, rasputi, kryminalistyka książka, niemiecki czołgista, ebook free, jo nesbo nóż pdf, przestępstwa bankowe, dostojewski pdf, 365 dni audiobook, skorzeny otto, spowiedź diabła, cesarz nihon-ja, literatura kresowa, upadek 3 rzeszy, rzucanie palenia książka, dywizjon 303 test pdf…