https://woblink.com/product-publication/download/204735/epub

https://woblink.com/product-publication/download/204735/epub

1:

:

Cena:


Zanim nadejdzie jutro. Tom 1. Podróż do krainy umarłych

Autor: Joanna Jax

Historia o zwykłych ludziach. których życie zmienia się w ciągu kilkunastu minut… Początek wojny to dla Kresów Wschodnich czas wywózek w odległe i złowrogie rejony Związku Radzieckiego. Dobrze zapowiadająca się aktorka. żyjąca w szczęśliwym związku z lekarzem społecznikiem. zawadiacki lekkoduch grający na saksofonie. siostry bliźniaczki. których ojciec znika bez śladu. chłopiec opiekujący się niewidomym dziadkiem i młoda mężatka wychowująca córeczkę – tych wszystkich ludzi pewnego dnia połączyło jedno zdarzenie… Wywózka w nieznane. do świata. w którym jedynie śmierci jest pod dostatkiem. a życie staje się już tylko walką o przetrwanie. Czy poradzą sobie na tej nieludzkiej ziemi. nie tracąc swojego człowieczeństwa? A może w staraniach. by

15.95: https://woblink.com/ebook/wyrwa-wojciech-chmielarz-186269u

Cena:


ISBN

9788324070121: Wydawnictwo

Format

Wydawnictwo: Cyfrant

Cena: 10.95


12.5

https://woblink.com/ebook/prezent-louise-jensen-31279u: https://woblink.com/product-publication/download/31279/epub

:

Cena:


ISBN

9788324045389: Wydawnictwo

Format

30: https://woblink.com/ebook/koniec-historii-i-ostatni-czlowiek-francis-fukuyama-28582u

Cena:


Czarne narcyzy

Autor: Katarzyna Puzyńska

Brodnica przygotowuje się do obchodów lipcowego Święta Policji. Daniel Podgórski nie ma jednak powodów do radości. Niektórym ludziom bardzo zależy. żeby jak najszybciej zapomniał o zamkniętej już sprawie śmierci trójki bezdomnych. Przy każdym z ciał z jakiegoś powodu pozostawiono niewielkie wahadełko. Pewna dziennikarka sugeruje policjantowi. żeby szukał odpowiedzi w opuszczonym domu ukrytym w leśnej gęstwinie. Miejscowi wierzą. że to miejsce nawiedzane przez diabła. Kobieta wkrótce znika bez śladu. a Podgórski wraz z byłą komisarz Kopp odnajduje kolejne ciało. Co ma z tym wspólnego niepokojąca wiadomość. którą Weronika Nowakowska otrzymuje od nieznanego nadawcy? Dlaczego drobny złodziejaszek ginie tego samego dnia. kiedy wychodzi z więzienia? I jakie znaczenie dla sprawy mają czarne narcyzy?
‚Czarne narcyzy’ to ósmy tom sagi kryminalnej o policjantach z Lipowa. Opowieści o Lipowie łączą w sobie elementy klasycznego kryminału i powieści obyczajowej z rozbudowanym wątkiem psychologicznym. Porównywane są do książek Agathy Christie i powieści szwedzkiej królowej gatunku. Camilli Läckberg. Prawa do publikacji serii sprzedane zostały do ponad dwudziestu krajów.

Katarzyna Puzyńska (ur. 1985) – z wykształcenia psycholog. Przez kilka lat pracowała jako nauczyciel akademicki na wydziale psychologii. Teraz całkowicie skupiła się na realizowaniu swojej największej pasji. czyli pisaniu. W wolnych chwilach biega. spaceruje ze swoimi psami i jeździ konno. Uwielbia Skandynawię i Hiszpanię. Pochodzi z Warszawy. ale w dzieciństwie wiele czasu spędzała w niewielkiej wsi pod Brodnicą. gdzie toczy się akcja jej powieści. 

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka

Cena: 30.4historia marksizmu, teksty kultury, historia magistra vitae est, moja jane eyre, piotr klodkowski, wszyscy klamia, audiobooki za darmo do pobrania, reguła 5 sekund, dary anioła seria książek, sierotka marysia i siedmiu krasnoludków, chwila czasu, zbigniew marcin kowalewski, wyrok remigiusz mróz pdf, bilikiewicz psychiatria pdf, był sobie pies download, cesarstwo popiołów, ibuk.pl za darmo, pod klątwą. społeczny portret pogromu kieleckiego, na południe od granicy, na zachód od słońca, wojciech majda, adam nita, podmiotowość człowieka, sztuka kobiecości opinie, portrecista mai, one płoną jaśniej, archetypy w literaturze, papież hitlera…