ISBN

ISBN

9788328711495: Wydawnictwo

Format

31.9: https://woblink.com/ebook/nad-snieznymi-kotlami-krzysztof-koziolek-146180u

Cena:


ISBN

9788395203879: Wydawnictwo

Format

34.9: https://woblink.com/ebook/czekaj-mrugaj-robert-kedzierski-anna-krochmal-gunnhild-oyehaug-145249u

Cena:


Mysia Wieża

Autor: Agnieszka Fulińska

Dwunastoletni Igor i jego rówieśniczka Hanka przypadkiem spotykają się na wakacjach nad jeziorem Gopło. Nie wiedzą. że lato w cichym zakątku koło Kruszwicy przyniesie im nieoczekiwane przygody. Któż by się bowiem spodziewał w takim miejscu gadających myszy. duchów pradawnych królów. hologramu czarodzieja i jak najbardziej żywych wieszczek i guślarzy? Tajemnice i dramaty czające się w przeszłości bohaterów też okażą się ważniejsze. niż którekolwiek z nich mogło przypuszczać.

Kim była matka Igora. o której nigdy nie mówi się w domu chłopca? Jak rozprawić się z lichem? Gdzie szukać sposobów na pokonanie króla ducha i jego upiornej małżonki? Odpowiedzi czekają w Mysiej Wieży. pierwszym tomie serii „Dzieci Dwóch Światów”. powieści przygodowej z mitologią słowiańską w tl

:

Cena:


SeeIT

Autor: Jagna Rolska

Rok 2117. Ziemia to tykająca bomba. która niedługo ulegnie zniszczeniu. Ludzkość musi opuścić planetę i uciec na bezpieczne Arki. Rząd światowy. w imię bezpieczeństwa. wprowadza coraz surowsze prawa. a społeczeństwo. coraz bardziej tłamszone. nie zdaje sobie sprawy z wielkiego oszustwa. w jakim bierze udział. Czy Arki istnieją naprawdę? Czy ucieczka z Ziemi w ogóle jest możliwa? Co. jeśli rzeczywistość jest tylko złudzeniem? Grupa buntowników staje do nierównej walki z Rządem Światowym. a ich jedyną bronią jest wirus SeeIT.

‚Motyw arki jest często spotykany. więc wydawać by się mogło. że nic nowego lub przynajmniej ciekawego stworzyć nie sposób. Błąd! Udowadnia to w swojej powieści Jagna Rolska. Okazuje się. że pozornie ograną melodię można podać tak. żeby przykuć uwagę czytelnika. dać mu godziwą rozrywkę i materiał do przemyśleń. Świetny język i nieszablonowe rozwiązania fabularne gwarantują. że nie powieje tu nudą.’

Rafał Dębski

‚Barwne uniwersum i wyraziste postaci sprawiają. że SeeIT czyta się z ogromną przyjemnością.’

Milena Wójtowicz

Wydawnictwo: Wydawnictwo Dolnośląskie

Cena: 27.9


Uczta małego alergika

Autor: Katarzyna Błażejewska-Stuhr

Alergie dotykają coraz więcej dzieci. a z roku na rok liczba ta lawinowo wzrasta. Rodzice coraz częściej zmuszeni są do modyfikowania diety swoich maluchów ze względu na alergie lub pokarmowe nietolerancje. Nie jest to zadanie łatwe – wyeliminować część składników i zachować pyszny smak. 

Katarzyna Błażejewska-Stuhr obala mit. że posiłki dla alergików nie mogą być smaczne. Podaje zalecenia dietetyczne oraz podpowiada. w czym występują najpopularniejsze alergeny i jak je zastępować. W Uczcie małego alergika znajdziesz m.in. przepisy na typowe posiłki zmodyfikowane pod kątem alergików (lody bez użycia jajek oraz pizza czy makaron bez glutenu) i wegańskie zamienniki nabiału (ser żółty. ser biały. jogurt).

 W książce Uczta małego alergika zawarte są m.in.:

Wydawnictwo: Karakter

Cena: 27


Samochód w firmie

Autor: praca zbiorowa

Przedsiębiorcy w prowadzonej działalności gospodarczej wykorzystują różne środki transportu. które są dla nich niezbędnym narzędziem pracy. Wydatki związane z ich nabyciem i eksploatacją bywają znaczne i po spełnieniu określonych warunków mogą być zaliczane do kosztów uzyskania przychodów. Niezwykle istotne. a także sprawiające przedsiębiorcom wiele trudności są kwestie związane z odliczaniem VAT od pojazdów samochodowych.

Publikacja w szczegółowy i usystematyzowany sposób omawia zagadnienia związane z prawidłowym rozliczaniem wydatków samochodowych. z uwzględnieniem zmian obowiązujących od 2019 r. Z opracowania Czytelnik dowie się m.in.:

• Jakie są zasady odliczania VAT od pojazdów samochodowych

• Które wydatki na samochód można zaliczyć do

34.3: https://woblink.com/ebook/samodzielna-i-bezpieczna-terapia-jodem-sircus-mark-146468u

Cena:


1

:

:

Cena:jak słuchać, friend zoned, wiedźmin audiobook wieża jaskółki, dermatologia dla kosmetologów pdf, buldog francuski książka, pochwała powolności, farmakologia książka, tajemnice hoteli dubaju, książki młodzieżowe, ukryta archeologia, marzena stor, matura z języka polskiego ustna, insulinooporność. szybkie dania, wizerunek policji, nie oszukasz, chris tvedt, piramidy dwójkowe, credo ireny sendlerowej…