Deszcz

Deszcz

Autor: Marcin Ciszewski

Air Force One ląduje na Okęciu. Prezydent Stanów Zjednoczonych przybywa do Warszawy. by podpisać traktat zmieniający geostrategiczną sytuację Polski.

W tym samym czasie obie Pierwsze Damy biorą udział w aukcji charytatywnej. Obrazy wybitnej malarki licytują przedstawiciele saudyjskiej rodziny królewskiej. ośmiu biznesmenów z pierwszej pięćdziesiątki najbogatszych ludzi świata oraz Ellaiah. amerykańska gwiazda muzyki pop.

Podinspektor Jakub Tyszkiewicz stoi na czele Biura Zwalczania Terroryzmu. Jego zadaniem jest zabezpieczenie galerii i ochrona gości.

W Pałacu Prezydenckim zapadają ostatnie ustalenia.

Wszystko jest przygotowane do podpisania umów.

Rozpoczyna się aukcja…

1. Wiatr

2. Mróz

3. Upał

4. Mgła

5. Deszcz

Wydawnictwo: WarBoo

Cena:


Wydawnictwo

Media Rodzina: Format

173965

https://woblink.com/product-publication/download/173965/epub: 1

Cena:


https://woblink.com/product-publication/download/195982/epub

1:

:

Cena:


Pokonaj nadciśnienie dietą DASH

Autor: Agata Lewandowska

Wylecz nadciśnienie i zadbaj o piękną sylwetkę.

Masz nadciśnienie i lekarz polecił ci przejść na dietę?

Oto książka dla ciebie! Dieta DASH to jedna z najzdrowszych diet na świecie. Opracowano ją z myślą o leczeniu nadciśnienia. Obecnie jest zalecana przez wiele polskich i zagranicznych towarzystw naukowych jako element profilaktyki i leczenia nadciśnienia tętniczego. Może także stanowić racjonalny. codzienny styl żywienia sprzyjający zdrowiu i utrzymaniu prawidłowej masy ciała. A poza tym posiłki z diety DASH są łatwe do przygotowania i… smaczne!

Z książki dowiesz się:

– co jeść. a czego nie. jeśli masz nadciśnienie lub znajdujesz się w grupie podwyższonego ryzyka.

– jak powinna wyglądać dieta dobra dla twojego serca.

– jak łatwo i skutecznie zmienić

Wydawnictwo: Czarne

Cena: 35.9darmowe e-book, ebook store, wargame: european escalation, jak mówić do nastolatków żeby nas słuchały pdf, świadomą drogą przez depresję. wolność od chronicznego cierpienia, darmowe ebooki pełne wersje po polsku, prawdziwa historia świata, antropomotoryka, bogdan wojciszke psychologia społeczna pdf, koralina pdf, wampir z kc pdf, wdech wydech ksiazka, jakub ćwiek stróże, wojciech mann książka, enfp, wyznania zakonnicy…