Trzy pytania

Trzy pytania

Autor: Don Miguel Ruiz

Ceniony duchowy nauczyciel Don Miguel Ruiz rozbudowuje przesłanie. jakie zawarł w swym poprzednim bestsellerze Cztery umowy. Autor wprowadza nas w duchową tradycję Tolteków. pomaga odnaleźć się i nauczyć korzystania z ukrytej w nas mocy. aby osiągnąć pełnię życia.

W Czterech umowach Don Miguel Ruiz wskazał ludziom poszukującym swojej drogi ścieżkę ku oświeceniu. właściwą dla prastarej. środkowoamerykańskiej kultury Tolteków. Teraz autor wiedzie nas w głąb rdzennie amerykańskich praktyk. Proponuje rozważenie podstawowych pytań dotyczących naszego życia oraz umożliwia poznanie sił. które zarządzają naszym duchowym potencjałem. Odpowiedzi na trzy odwieczne pytania: Kim jestem? Co jest prawdą? W czym przejawia się miłość? – mają zasadnicze znaczenie dla zdobycia i utrzymania równowagi duchowej.

Te proste. ale jakże ważne pytania zadajemy sobie na każdym etapie naszego życia. Znalezienie. a nawet już samo poszukiwanie odpowiedzi otwiera nam drzwi do kolejnego poziomu rozwoju i wreszcie prowadzi do całkowitego. prawdziwego poznania samego siebie.

Trzy pytania to praktyczny poradnik. który pozwala czytelnikowi podążyć za transformującym przesłaniem Ruiza. Książka ta jest narzędziem do pokonania wszelkich naszych lęków i obaw. a tym samym do odnalezienia spokoju ducha. Stanowi przez to prawdziwe wsparcie dla wszystkich. którzy dążą do samopoznania. zrozumienia i samoakceptacji.

Po bardzo ważnych Czterech umowach. które zmieniły życie milionów ludzi na całym świece. Don Miguel Ruiz powraca. Tm razem stawia zaledwie trzy pytania. Jeśli jednak znajdziemy na nie odpowiedzi. z pewnością zmienimy swoje życie. staniemy się mądrzejsi i zyskamy nie tylko wewnętrzną siłę. ale również wolność. Mała książka. a tak wielka moc! Gorąco polecam!

Agnieszka Maciąg. autorka książek i bloga agnieszkamaciag.pl

Na świecie jest 7 miliardów ludzi. Każdy z nas inaczej postrzega rzeczywistość i wierzy swojemu wewnętrznemu głosowi. Jak zatem osiągnąć porozumienie i zacząć ostrzegać rzeczy takimi. jakie są naprawdę? Ruiz namawia do wyjścia poza uwarunkowany umysł i do nieustannego zadawania sobie trzech pytań: Kim jestem? Co jest prawdziwe? Czym jest miłość? Poprzez przypowieści i duchowe przemyślenia zachęca do uświadamiania sobie. że „jeśli zgodzimy się na rolę ofiary głosu z własnej głowy. będziemy ofiarą w każdej sytuacji’. Trzy pytania to książką ważna i potrzebna. To niezwykle filozoficzny manifest prowadzący nas na drogę naturalnych prawd życia.

Joanna Delbar. redaktor naczelna zarzadzaniestresem.pl

Wydawnictwo: Galaktyka

Cena: 29.9


Naga narzeczona – zbiór opowiadań

Autor: Anton Czechow

Naga Narzeczona to zbiór opowiadań cechujących się niesamowitym opisem uczuć. które przeżywa każdy człowiek na różnych etapach swojego życia – miłości. tęsknoty. ale także chciwości i zrozumienia swoich błędów dopiero w ostatnich dniach. Bardzo trafne. choć nierzadko wydawałoby się nieżyciowe przykłady zmuszają do refleksji o nas samych.

Wydawnictwo: Saga Egmont

Cena: 9.99


ISBN

9788366719149: Wydawnictwo

Format

10.5: https://woblink.com/ebook/bal-w-operze-julian-tuwim-203384u

Cena:


:

:

Cena:


ISBN

9788381661928: Wydawnictwo

Format

58: https://woblink.com/ebook/portret

Cena:


Miesiąc na Hawajach

Autor: Dani Collins

Telefon w sprawie byłej żony niemile zaskakuje Travisa Sandersa. Imogen Gantry odeszła od niego po bardzo krótkim małżeństwie. zabierając znaczną sumę pieniędzy. Teraz Travis zastaje ją wymizerowaną i na skraju nędzy. Mimo rozgoryczenia postanawia się nią zaopiekować. Jadą razem na Hawaje. gdzie wreszcie mają czas. żeby naprawdę się poznać. Odżywa też ich namiętność…

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 8.99ocalałe riley sager, książki dwujęzyczne angielsko polskie, światło gwiazd, guillaume musso zjazd absolwentów, ekonomia książki, chodź ze mną, podstawy anatomii człowieka gołąb, handel międzynarodowy pdf, normy laboratoryjne pdf, bear grylls książka, formy pisemne angielski, józef szymanowski, amerykański król pdf, tajemniczy ogrod audiobook, tijan meyer chomikuj, z legend dawnego egiptu problematyka, dynastia piastów prezentacja, koontz oczy ciemności pdf, przemiana franz kafka pdf, cukierku ty łobuzie audiobook, czarownica znad kałuży…